Jiné informace naleznete v menu.
Pokud potřebujete nějakou pomoc a máte otázky pište sem !


Ráda vám hlásnu nebo zvýším návštěvnost.

Reklamy mi ale pište pouze sem !!

Jinak váš komentář smažu.

Srpen 2010

The Lion King pictures

31. srpna 2010 v 11:05 | Lara |  Lví Král
Sexy Zira

Cub Chase
(c) DJ88

A teď budou následovat obrázky (c) Dukacia

fgfg
gg
f\f
malka
Simba a Nala :D
kiara
Mheetu a Nala
Tak a ještě jednou zdůrazňuju ( hlavně pro klub PAST a další takové co rádi nahlašují -- ) že obrázky nakreslila Dukacia !

Simba a Nala u vodopádu

31. srpna 2010 v 10:49 | Lara |  Má tvorba
Tak a tady máte další můj výtvor :o)

Simba a Nala
Doba trvání : cca 1 hod
Program : Photo Shop CS3


Tak jsem nakreslila obrázek se Simbou a Nalou.Pořád kreslím jen se Scarem , Zirou atd. :D Toho hvězdičkového srdce si nevšímejte mě to prostě připadalo takové prázdné :D Pls komenty :3

Totálně žeru Akatsuki 8D

30. srpna 2010 v 12:12 | Lara |  Akatsuki
Nom nom nom nom *y* Buhaha tak jsem si prohlížela blog Antares a ona ta má samé Akatsuki x3 Pak jsem si hledala obrázky na devu a heleee co sem našlaa *,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,*

cynchick
Buahhaa to se mi líbííí 8D (c) cynchick

nennisita1234
A ťohle je kwášnýýý 8D (c) nennisita1234

Tobi ? XD


A teeď vám řeknu koho sem si už zapamatovala xD

Deidara 8D
Tobi :3
Itachi ( ? XD )
Zetsu ( ? XD )
Pein
Hidan
Ten co je jak žralok jak se menuje  ?XD Kisame ? XD

A dál nwm 8D

Mna a zatím mám nejradši Tobihoo XD

A vy ? XD
Kopův osud 5. část

28. srpna 2010 v 14:59 | Lara |  Příběhy
Od odhalení Ziřiny lži uběhly už 3 dny.Kopa byl stále naštvaný že se postavil proti svému otci.Měl výčitky ... Byl už skoro dospělý a hledal si partnerku.Ale moc lvic ho netáhlo.Jediné co ho v té době mohlo rozveselit je , že brzo bude mít sestřičku.Lehnul si na vyhřátý kámen a přemýšlel o své minulosti.
Aikachi02

" Co asi teď dělá Zira ? Na pomstu nezapomene .. zajímalo by mě jestli bude její vyvolený Nuka nebo Kovu .. musím být připravený ochránit svou rodinu. "

Mezitím v zemi vyhnanců

" NE !! " Zira svou tlapou rozdrtila lebku gazely.Byla naštvaná a to dost. " Jak mohl můj plán selhat ?! " rozčilovala se. " Proč musí mít Simba takové štěstí a já ne ?! " zuřila. Podívala se na Nuku ,  Vitani a Kovu v dálce jak leží s ostatními lvicemi. " Ještě pořád mám Kovua a Nuku .. jeden z nich dokončí mou pomstu .. " S těmito slovy Zira skončila.Podívala se na oblohu a pak si šla lehnout do velkého termitiště , které vyhnancům sloužilo  jako jeskyně.

Další den

Kopa se probudil jako první a neslyšně vyběhl z jeskyně.Rozhlédl se a běžel dál.U prvního stáda gazel , které potkal se zastavil a přikrčil se. " Udělám své rodiče pyšné .. " řekl tiše.Plížil se vpřed ale pak se něco stalo.Z křoví naproti vyrazila lvice - měla nakouslé ucho a pruh na hlavě.Kopa věděl kdo to je - Zira ! A loví ve Lví Říši ! Kopa jako budoucí král musel něco udělat.Zira doháněla jednu gazelu , pak ji zavadila tlapou o nohu a gazela upadla.Zira jí rychle prokousla krk.Pak si však všimla blížícího se lva.Nachvíli strnula ale pak si stoupla před svou kořist , naježila srst na zádech a vrčela.Kopa už stál přímo před ní když pak řekl : " Co pohledáváš ve Lví Říši ?! " " Lovím , co bys asi řekl ? Kopa že ? " zeptala se. " Ano ,  ty jsi Zira .. a nemáš tu co dělat. " řekl Kopa a s vystrčenými drápy vrčel na Ziru.Ta byla však klidná. " Ale Kopo , byl jsi jako můj vlastní syn ! Vrať se ke mně ... zapomeň na Simbu .. nebo chceš mít za otce vraha ? " " Tohle už na mě neplatí Ziro , vím že můj otec není vrah ! " " Ale Kopo .. myslíš že ty hloupé , uslintané hyeny by si troufly na někoho tak silného jako byl Scar ? " zalhala o Scarovi Zira. " To je lež ! I lvice by dokázala přeprat toho vraha ! " zařval Kopa.Zira zaostřila zrak , zavrčela a připravila se ke skoku. " JAK SE OPOVAŽUJEŠ ?! " Zira se vrhla na Kopu , tentokrát ho skutečně zabít chtěla.Bojovala krutě a Kopa už schytal několik ran.Pak se rozhodl že by bylo lepší se stáhnout.Rozběhl se pryč , ale Zira ho sledovala.S řevem zoufalého Kopu doháněla.Ten pak prudce zahnul a běžel podél řeky , Zira ho následovala.Kopa měl plán a doufal že výjde.Vyběhl na výstupek nad řekou a otočil se k Ziře. " Ale , ale , ale ... naše princátko je úzkých ? Oooh ! " provkovala Zira. " Ne Ziro .. " řekl Kopa a skočil na Ziru. " .. to ty !! "  sekl ji přez oko tak silně až o něj přišla. " Moje .. moje oko .. ty .. TY !! " strhla se krutá bitka.Ziře se nakonec podařilo Kopu ze sebe strhnout a ten skončil vyset za výstupek. " Kopo , ty jsi si vážně myslil že mě porazíš ? " pousmála se Zira.Pak zaryla drápy do Kopových tlap a ten vyjekl bolestí. " Ať žije princ .. " po těchto slovech Zira shodila Kopu ze skalního výstupku a ten skončil pod hladinou řeky.

Amritha


Pokračování příště


Objednávky 0.1

26. srpna 2010 v 22:33 | Lara |  Má tvorba
Tak tady jsou objednávky kreslení.


Samael pro Lai
Samael pro Lai
Doba trvání : 45 min
Program :  PS  CS3

Tak doufám že se ti obrázek líbí a taky doufám že jsem Samaela docela vystihla :D

Vlk pro Sarafinu
vlk nebo lev ?
Doba trvání : 1 hod
Program : PS CS3

Áááá hrozně se za ten hnusný obrázek omlouvám ale já prostě neumím kreslit vlky... já jsem na lvi a jiné šelmy kočkovité x/ Fakt sory doufám že aspoň pozadí se ti líbí ..

Kopův osud 4. část

26. srpna 2010 v 18:51 | Lara |  Příběhy
// v minulém díle Simba a Zira spadli do řeky //

Oběma se podařilo vynořit a pokoušeli se připlavat ke břehu.Proud je táhl k vodopádu což nebylo dobré.Simbovi se podařilo zachytit vystrčené větve vyvráceného stromu , Zira takové štěstí neměla.Snažila se vzdorovat proudu ale bylo to marné. " Zirooo !! " křičel Kopa. Nakonec Zira zavřela oči a poddala se proudu jako by byla smířená se svým osudem. " Neee ! " řval Kopa. Simba to vše viděl a pak se rozhodl udělat něco pro Kopu.Odrazil se od větve a Ziru si přitáhl. " Proč tohle dělám ? " pomyslel si.Oba pak skončili vyčerpaní na břehu. " Ziro .. " Kopa se k ní rozběhl. " Mami ? " Nuka byl u ní také.Nala mezitím pomohla vstát Simbovi. " Smečko ! Plný útok ! " prohlásila Nala.Zira se už probrala a hned na to odpověděla. " Smečko ! Zaútočte ! Ochraňte Kopu ! " křičela.Pak se zvedla a i s Kopou vystoupila na blízkou skalku.Za nimi byla smečka vyhnanců. " Musíme útočit jako jeden ! " A tak se všichni vyhnanci v čele se Zirou , Kopou , Dotty a Spotty rozběhli naproti smečky ze Lví říše. Vyhnanci se s nimi nepárali , zuby zaráželi do masa co nejhlouběji , škrábali silně a hlavně na zranitelnější místa , chlupy lítaly vzducehm jaká to byla pranice.Kopa mezitím bojoval s jednou lvicí která se ho neodvážila nějak zranit , byl to přece syn krále ! Kopa toho využil a jako pravý vyvolený Scara lvici rychle zamordoval. " Stále mě chceš zpátky , Simbo ? " řekl Kopa svírájící krk mrtvé lvice.V tom se však Simba vzchopil , odrazil se proti Kopovi a zakousl se mu do zad.Nala  a nějaké lvice z její smečky se mezitím postarali o Ziru. " TY HLUPÁKU !! POLOŽ MĚ NA ZEM !! DĚLEJ !! " ječel Kopa když ho Simba odnášel od bojiště.Nakonec ho přitiskl k zemi. " Kopo přestaň si semnou hrát a - " jenže Kopa Simbu přerušil. " Zmlkni a něco mi pověz ! " Simba se snažil sklidnit. " Proč jsi zabil svého vlastního strýce ? " zeptal se Kopa nedůvěřivě.Simba se na Kopu podíval. " Fajn... poslouchej. " A tak jsme se opět dostali do minulosti - Vrátil jsem se do Lví Říše  abych usedl na trůn.Můj strýc Scar byl tenkrát králem a dovolil hyenám žít ve Lví Říši - ta umírala.Scar měl ze mě strach ale silnější než strach u něj převládalo sobectví.Proto na mě zaútočil.Já byl silnější a skopl ho ze Lví Skály.On spadnul k hyenám které ho roztrhali .. " Proč jsi mu nepomohl ?! " přerušil vyprávění Kopa.
Simba

" Protože Scar zabil svého vlastního bratra , mého otce a  tvého dědečka Mufasu , Kopo. "  Kopa nevěděl co na to říct. "  Takže .. můj otec není vrah .. ? " " Samozřejmě že nejsem vrah ! To hyeny zabili Scara ne já ! " Kopa byl smutný i naštvaný.Zira ho oklamala.Sáhl si na oko. " Já .. mám jizvy ? " Simba tiše přikývl. " Zira .. " zavrčel Kopa.Postavil se a vrhl se mezi Nalu a Ziru.Ta od něj dostala pořádnou ránu do nohy. " Aah ! " Zira spadla na záda a uviděla kdo ji zranil. " Kopo ?! Cože .. " " Už vím že jsi mi lhala ! Vím od koho mám tyhle jizvy , vím všechno ! " řval Kopa. " Ale Kopo .. ty chceš být s tím vrahem ? " " MLČ !! Můj otec není vrah !! Scar ano !! " ječel na Ziru. " Jdi odsud !! Zmiz !! Mé místo rozhodně není vedle tebe !! " Kopa se už poněkud uklidnil , poodešel za svou matkou a lehce se jí otřel o bok. " Vracím se domů , mami. " Nala se usmála. Zira byla naštvaná. " Nemůžeš jen tak odejít !! Jsi vyvolený !! " postavila se a ikdyž trochu kulhavě doběhla ke Kopovi. " Nemůžeš jen tak odejít !! " " Ale může Ziro ! " Sarabi se do toho vložila a neváhala.Skočila po Ziře a ukázala jí kdo je tu pánem.

Chceš se mnou bojovat ?!
(c) Noweia

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚDotazníček

26. srpna 2010 v 10:51 | Lara |  Deník
1. Jméno: Lara :P
2. Vaše nálada?: Hmm .. těžká otázka :D
3. Kolik je hodin?: 22:04
4. Narozeniny: 6.4.
5. Jméno tvých rodičů: Petra a Jan
6. V kolika letech tě měli rodiče: nwm OO
7. Kolik měříš: lol .. 150 - 152 XD
8. Tvoje číslo boty: 37 - 38
9. Styl oblečení: nwm xD
10. Barvy: Žlutá a  černá ! :DD
11. Filmy: Kung fu panda , Jak vycvičit draka , Terminátor 2 a 4 , Lví Král 1,2,3 , Za plotem , Spirit , Vzhůru do oblak , Toy Story 1,2 xD A ještě hodně dalších neci to sem psát všecko xD
12. Seriály: Ordinace , KRIMINÁLKA MIAMI *p* I LUV U HORACIO 8D
13. Telenovely: wtf
14. Hudební interpreti: ..
15. Typ bot: .............................................
16. Písničky: Chosen ones , Break the silence , Darth vader rap , IF I HAD YOU ( I LUV U ADAM LAMBERT *p* ) , Alejandro 8DD a všechny od MJ xPPP
17. Herci: Hmmm ... Scar ? XD A ( už neni herec ja vim ale BYL XP) ARNOLD SHWARZENEGR ( jak se to píše ? D8 )
18. Herečky: Zira ... a .. nwm xD
19. TV postava: Hmmm .. ja nwm
20. Kytka: Orchidej? XD
21. Politická strana: OMFG O_O
22. Číslo: 14
23. Roční období: Léto :D
24. Počasí: Slunečno :3
25. Pití: Kiwi džus xD
26. Jídlo: Pečený králík s bramborovýma knedlíkama x33 A brambůrky LAYS xD

VOLBY:

27. Matika-čeština: ČEŠTINA !!
28. Techno-Tekkno: Oo Asi techno
29. Růžová-černá: Černá
30. Moře-hory: Moře x3
31. Kočka-pes: Kočičkáá x3
32. Velkoměsto-vesnice: Vesnice s dobrou technikou xD ( PC atd xD )
33. Cola-Pepsi: Cola
34. Láska-přátelství: Přátelství
35. Čokoláda-želé: Čoko x3
36. Jeden nejlepší kamarád-více dobrých přátel: Jeden nej
37. Televize-počítač: POČÍTAČ xD
38. Activia-Yoplait: wtf
39. Pastelky-fixy: Pastelky
40. Horory-komedie: Oboje 8D
41. Kreslení-čtení: Kreslení aj čtení
42. Pop-metal: Pop
43. Lide.cz nebo Xchat: ANI JEDNO
44. Afrika-Asie: Afrika

OTÁZKY

45. Jaký hudební styl je vám nejblíž?: Pop ..  ? XD
46. Kterou písničku byste zvolili jako českou hymnu? Kdéé domov můj , kdéé domov můůj na ulici v popelníícíí .. xD
47. Záleží vám na názoru ostatních? Jo
48. Nosíte náramky a řetízky? Ani ne
49. Spíte s plyšákem? Jo xDD
50. Který film vás rozbrečí? 2012 a skoro i Avatar
51. Věříš české policii?: Ne OO
52. Úchylky? nwm xD
53. Závislosti: PC , SHL xD
54. Umíte tančit?  ee xD
55. V kolika letech byla vaše 1. pusa ? Tvl ja nwm .. od kluka .. v 10 ?XD
56. Umíte hrát na nějaký nástroj? Nee xD
57. Věříte v magii? A jo
58. Věříte v osud?A jo .. myslím XD
59. Spoléháte na náhody? Hmm asi
60. Jak dlouho vydržel váš nejdelší vztah? Hmm 2 měsíce ?XD
61. Kdyby jste mohli být někdo jiný, kdo by to byl? ČLOVĚK S NADPŘIROZENÝMA SCHOPNOSTMA PŘESNÝ DVOJNÍK SUPERMANA 8DDDDDDD
62. Čeho se bojíte? smrti , večer lesa takže tmy ... a výtahů a kamionů D8
63. Máte rádi adrenalin? Částečně
64. Věříte na posmrtný život? jj
65. Věříte v Boha? trochu
66. Chtěli by jste žít v jiné době? Tahle doba pro mě vyhovuje C:
67. Zakládáte si na vzhledu? Hmmm jak kdy
68. Riskovali by jste život? Asi n .. :/
69. Jste pomstychtiví? Jooo >8D
70. Jste teď zamilovaní? Hmmm ne ? XD Do lamberta ae ten je bohužel gay T.T a je na mě velkej D:
71. Byli jste někdy na táboře? Nee xD
72. Vaše největší lež? Hmmm ... ja nwm xD
73. Kdo je váš nejlepší kamarád? Jana / Blacky x3333
74. Baví vás škola? NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE OMFG KDO VYMYSLEL TU OTÁZKU
75. Co jste kdy komu záviděli? Hodně věcí hodně lidem xD
76. Řídíte se módou? Někdy
77. Jaký používáte parfém? Žádný ? XD
78. Jakou značku jídla preferujete? nwm xD
79. Co vás dokáže rozhodit? Když mi někdo říká co mám dělat
80. Co chcete v životě dokázat? Být členem vývojářského týmu Crytek , vymyslet ochraný štít kolem motoru letadel , vymyslet speciální raketu ve které by bylo možné cestovat až na Mars 8D
81. Jste puntičkáři? wtf
82. Plánujete dopředu? Někdy xD
83. Jste "citlivky" nebo "drsňáci"? CITLIVKA !! xD
84. Dokázali byste strávit celý život s jedním člověkem? Asi ne .. ale se zvířatama j :D
85. Jak jste na tom s inteligencí? špatně xDD
86. Máte rádi děti? Ty malé :D
87. Koho ze slavných nenávidíte? Hmm ... ja ani nwm .. Pamelu Anderson bo jak ?XD
88. Pochybujete o ostatních? někdy
89. Měli jste někdy depresi? Joo

BUDOUCNOST

90. Moje vysněná dovolená by byla: Na Hawai nebo na kanárech x3
92. Můj vysněný partner by měl být: nepovím :P
91. Můj největší sen je... BÝT UZNÁVANOU VYNÁLEZKYNÍ A VYDAT SE DO VESMÍRU
93. Moje ideální rande by bylo… Prvně bysme se masírovali navzájem pak bysme šli k jednomu z nás domu , jahody se šlehačkou bysme si dávali atd x33
94. Kdybych si měl/a na opuštěný ostrov vzít jednu jedinou věc, byl/a/o by to... STROJ KTERÝ MI VYČARUJE UPE VŠE CO CHCI 8D
95. ….a jednoho člověka?.... Těžké .. asi taťku ten ví jak přežít v divočině xD
96. Děti plánuju ... 22 - 24
97. Vaše nálada teď? Jde to
98. Kolik je hodin? 10:50 XDDDD
99. Co půjdete dělat až dopíšete tento dotazník? Nevím asi mrknu na DA
100. Na co myslíte? Na tebe 8D

Chceš nakreslit obrázek ?

25. srpna 2010 v 14:36 | Lara |  Deník
Chceš nakreslit obrázek ? Tak tohle vyplň !

Nick :
Co na obrázek :
Termín :
Pozadí :
Chceš tam něco napsat ? :


ČTĚTE


  • Kreslím pouze zvířata !
  • Kreslím výhradně na PC !
  • Komixy nedělámv PS pouze v Malování
  • Normální obrázky kreslím v PS , pokud to bude pro mě přílíš těžké nakreslím obrázek v malování.

Chceš být SB ?

25. srpna 2010 v 14:31 | Lara |  SB záležitosti
Chceš být mé SB ?


Nick :
Blog :

A to je vše :) Doufám že s epár nových SB najde.

Protřídění SB

25. srpna 2010 v 14:30 | Lara |  SB záležitosti
Mám SB moc a některé ani moc neznám.
Proto jsem se rozhodla je spravedlivě protřídit.
Možná smažu některé které ani nemám moc dlouho
ale už je na to čas.

Pro Sarafinu

25. srpna 2010 v 14:12 | Lara |  Pro SB
Tak mám nové SB  Sarafinu (www) a tady je diplom pro ni -

Pro Sarafinu
Originální obrázek (c) ClareyBunters

Tak mě ještě napadá že bych mohla protřídit SB.Udělám to upřímně takže jestli si někoho z vás smažu nezlobte se ..Můj obrázek do soutěže

24. srpna 2010 v 16:53 | Lara |  Má tvorba
Tak jsem se přihlásila do soutěže na tomhle webu . Je to soutěž kde máte nakreslit svou IT postavu.. Tady je můj obrázek -
LaryseQ ( Laura , Lara :D )

Já jsem s ním docela spokojená až na tu zadní nohu :/ A přední sou zase moc vychrtlé Dx Hele víte co ? Mě hrozně baví kreslit v PS xD

SONB - Vyhodnocení

24. srpna 2010 v 15:47 | Lara |  Soutěže
SONB skončilo a zde je vyhodnocení

Další moje výtvory

23. srpna 2010 v 21:59 | Lara |  Má tvorba
Tak další obrázky :))
První obrázek nese název záchrana a je pro Aneweer :)
Mein zachranuje Damn-Sira
Doba trvání : 30 min
Program : Malování + PhotoShop CS3
Moje hodnocení : 8/10

Mein ( nahoře ) zachraňuje Damn-sira ( dole ). Oba patří Aneweer

Druhý obrázek nese název Mufasa

Mufasa
Doba trvání : 10 min
Program : Malování + PhotoShop CS3
Moje hodnocení : 6/10

Mladý princ Mufasa :o)

Další obrázek nese název Sarabi umírá a je na něm KREV
Sarabi umírá

Doba trvání : 15 min
Program : malování + PhotoShop CS3
Moje hodnocení : 6/10

Sarabi se procházela s Kopou lví říší když v tom jim do cesty vztoupila Zira.. " Co chceš Ziro ? " zeptala se Sarabi. " Pomstu !! " zařvala Zira a vrhla se na Kopu.Sarabi ho bránila ale už byla stará.Zira byla mladší , rychlejší a silnější.Po nějaké chvíli Sarabi spadla na zem a pod ní se vytvářela louže krve. " Uteč Kopo .. uteč rychle .. " řekla z posledních sil. " Babičko ! Nech ji ! " Zira se na Kopu podívala a přiblížila se k němu. " Má pomsta bude zřejmě dvojitá .. Pro tebe Scare ! " Už víte co následovalo

Další obrázek nese název Simbův poslední boj a je na něm KREV

Simba zemřel
Doba trvání  : 30 min
Program : Malování
Moje hodnocení  : 8/10

Simba , pravý král , se vrátil do své rodné země - Lví říše.Jenže ji nepoznával.Nikde už nebylo tolik stád zvířat , nesvítilo slunce , tráva zmizela.Pak Simba zpozoroval Scara na lví skále. Rozběhl se tam a řevem oznámil svůj příchod.Scar se na něj udiveně podíval. " Mufaso ? Ne .. " " Ne Scare.Já jsem Simba.A přišel jsem , abych si vzal co mi právem náleží - královské postavení . " " Ale SImbo .. víš jak nenávidím násilí .. " V tom se doto vložila Sarabi. " Nebuď zbabělý Scare.Pokud si chceš královské postavení nechat musíš se Simbou bojovat a zvítězit.Nebo naopak. " " Dobrá tedy .. ale rád bych se Simbou provedl soukromou bitvu ... za skálou .. " Simba přikývl a následoval Scara.Tam se oba na sebe dívali a pak Scar zaútočil. " Nechci ti ublížit ! Jen získat království ! " zařval Simba když ho Scar sekl do ramena. " To mě nezajímá ! " V tom Scar pohlédl za sebe a uviděl několik hyen. " Simbo .. představím ti mé přátele .. " řekl chladně Scar . V tom se hyeny vrhli na Simbu a ukončili jeho život. " Dobrá práce. " řekl Scar. " A co s ním teď bude ? " Zeptala se Shenzi. " Nechci se na něj dívat , snězte ho. "

Další obrázek nese název Takova jizva
Takova jizva
Doba trvání : 30 min
Program : Malování + PhotoShop CS3
Moje hodnocení : 8/10

Ahadi se na svého syna Taku velmi zlobil. " Už zase jsi byl z hyenami ! Cítím z tebe jejich pach ! " " Ale tati .. ony jsou milé .. Kdybys jim dal šanci tak- " " Mlč Tako ! Nechápeš to a proto nemůžeš být král ! Hyeny a lvi jsou nepřátelé ! " " NE !! Budu je navštěvovat mají mě rádi ! Ale ty ne ! " " MLČ TAKO ! " " Au ! "  zaúpěl Taka. " Co to děláš jsi blázen ?! " zařvala Uru.

Adoptuj si lvíčka :)

22. srpna 2010 v 10:51 | Lara |  Adoptuj si
Adoptuj si lvíčka ! Lvíče nakreslil KaiserTiger já je pouze vybravila a někdy i pozměnila.Bylo mi to dovoleno.

Adoptables
Všichni jsou to samečci ! Stačí napsat číslo a jméno lvíčka

Číslo 1 -
Číslo 2 -
Číslo 3 -
Číslo 4 -

Po adopci můžete mít vybraného lvíčka jako vaši postavu.Každý z vás si může adoptovat pouze jednoho lvíčka ( toto platí u jednotlivích adopcí ! Takže .. např. Lai si zde může adoptovat jednoho lvíčka a v dalším obrázku s adopcemi taky jednoho  )

Adoptables
Tady u nich máte i pohlaví :)

Číslo 1 -
Číslo 2 -
Číslo 3 -
Číslo 4 -

Po adopci můžete mít vybraného lvíčka jako vaši postavu.Každý z vás si může adoptovat pouze jednoho lvíčka ( toto platí u jednotlivích adopcí ! Takže .. např. Lai si zde může adoptovat jednoho lvíčka a v dalším obrázku s adopcemi taky jednoho  )

Další moje obrázky

22. srpna 2010 v 10:37 | Lara |  Má tvorba
Nějaké ty moje další picty .. :D

Tento obrázek nese název Šťastné narozeniny Aneweer

K narozeninám
Doba trvání : cca 45 min
Program : Malování
Moje hodnocení  : 8/10

No tak Any měla narozeniny včera a já jí nakreslila  obrázek :) Akorát že na obrázku není ona ale její lví postava Mein. Z leva do prava - Lara , Joey , Mein , Antares a Red. Ty barevný obdelníky a čtverce sou dárky xD

Další obrázek nese název Khali a Cero a je pro KlaruShku :o)

Khali a Cero
Doba trvání : Skoro hodina
Program : Malování + PhotoShop CS3 + PhotoFiltre
Moje hodnocení : 8/10

No tak jsem nakreslila dvě postavy KlaruShky.Hlavně Khali mi dala zabrat xD Cero byl docela lehký .. pak jen stačilo barvu bříška , tlamičky a tlapek připojit k barvě těla tím že se čára rozmaže jako to je u presetu .. :D

Další obrázek nese název Pomsta a je na něm KREV !

Pomsta
Doba trvání : 30 min
Program : Malování + PhotoShop CS3
Moje hodnocení : 9/10

Tenhle obrázek se mi docela líbí :) Ne z té strany že je Kopa zavražděn Zirou ale z té umělecké.. hlavně jsem se snažila udělat tu krev na Ziřině tlamě reálnou a to mi na DA přineslo hned několik příznivců :)

Další obrázek nese název Lařina smrt

Lařina smrt
Doba trvání : 10 min xD
Program : Malování + PhotoFiltre
Moje hodnocení : 8/10

Podle Kety jsem nakreslila vlastní smrt :D Mno ale jde o smrt mé halvní postavy .. Neni to reálná smrt je to ta .. kouzelná jako příčina xD Mna tak už nečumte na ten obrázek a čtěte xD

Lara , Cedrik , Juki a Joey teď čelili skutečnému pánu zla.Ne Temnotovi ale velkému černému draku jménem Mabaya ( ve svahilštině to znamená špatný ) kterému Temnot pomocí deseti temných krystalů otevřel bránu svět temnoty . Lara jako obvykle zaútočila první , rozběhla se a chtěla pomocí černé smršti draka alespoň oslepit.Jenže to nestihla.Drak byl pozorný a ihned co Laru uviděl zaúočil svými kouzly.Jeden paprsek ji bohužel zasáhl.Ostatní to pozorovali s hrůzou v očích.Pak se vzchopili a s touhou po pomstě spojili všechny své síly a vytvořili tak zářící kouli která pořád nabírala velikosti.Když byla dost velká vyslali ji proti Mabayovi.Toho koule nabrala a zmizela s ním v branách temnoty.Tu noc Juki seděla na palouku a nechala se omývat studenými kapkami deště . " Duchové se o mou sestru postarají .. "
Nějaké moje obrázky ..

21. srpna 2010 v 22:51 | Lara |  Má tvorba
Mno dlouho jsem vás neotravovala s mejma obrázkama xD Tak tady to je .. u každého je tu i popis.


První obrázek nese název Lara - krásný den

Lara
Doba trvání : 1 hod 30 min ( !! )
Program : PhotoShop CS3
Moje hodnocení : 9/10 :)


S tímhle obrázkem jsem spokojená .. Je to můj první povedený obrázek v PS .. A taky ten co mi nejdýl trval :D Snad se vám líbí tak jako mě .. ( na stínování sem se vyprdla sem líná xP )

Další obrázek nese název Noc

Noc
Doba trvání : 30 min
Program : PhotoShop CS3
Moje hodnocení : 7/10


Tenhle obrázek jsem nakreslila hne dpo tom prvním :D No tak stromy sou hrozný .. tráva trčí do řeky :/ A to na tom šutru je lvice :)

Další obrázek nese název Antares a je pro mou dobrou kamarádku Antares :D

Antares
Doba trvání : 20 min
Program : Malování + PhotoFiltre
Moje hodnocení : 5/10

No na obrázku je její hlavní postava Antares. Má ale moc prozáhlou hlavu :/

Další obrázek nese název Zabiják mláďat a je na něm krev !


Zabiják mláďat
Doba trvání : 30 min
Program : Malování
Moje hodnocení : 4/10

No .. když se Scar stal králem tak nevím jestli nechal žít mláďata s předchozí generace .. v reálu lvi zabijí mláďata předchozího vládce ..

Další obrázek nese název Konec Scarovi vlády

Konec Scarovi vlády
Doba trvání : 20 min
Program : Malování + PhotoShop CS3
Moje hodnocení : 6/10

Promiňte za ten oheň x.x Simba se vrátil .. pravý král !

Další obrázek nese název Přátele na věky a na obrázku je Lara a Aneweerova ( vim že je holka ) postav Mein

Kamarái na věky
Doba trvání : 30 min
Program : Malování + PhotoShop CS3
Moje hodnocení : 7/10

Děkuji za návštěvu ! Přijdeš ještě ? :D