Jiné informace naleznete v menu.
Pokud potřebujete nějakou pomoc a máte otázky pište sem !


Ráda vám hlásnu nebo zvýším návštěvnost.

Reklamy mi ale pište pouze sem !!

Jinak váš komentář smažu.

Září 2010

Akatsuki komix PŘELOŽENEJ

27. září 2010 v 20:13 | Lara |  Akatsuki
No přeložila jsem jeden Akatsuki komix :D Bojím se že písmo je nečitelné tak si dejte zobrazit a přiblížit :) Je tam krev xD Ale co xD

smilie
(c) Smilie

Akatsuki komixy sou supr :D

Tobi od Aneweer <3

27. září 2010 v 19:53 | Lara |  Akatsuki
Muahaha další skvělý pict od Any ! Je to sice pro bráchu ale já to sem dám <3
Tobi :D
Muahhahahahahahhahahahahhahahahahahhahaha supr.

Kopův osud 9. část

27. září 2010 v 12:28 | Lara |  Příběhy
Kovu na sebe byl pyšný.Vykoval svou práci a nyní bude králem.Přiběhl k naplánovanému místu kde čekala Zira se smečkou.Kovu na ni kývl což znamenalo že Simba je mrtvý.Zira se usmála a poslala Kovua aby šel napřed na Lví Skálu.Ona s lvicemi ještě chvíli čekala a pak se vydali přez řeku.
Koorii
(c) Koorii

Kovu se sebejistě blížil ke Lví Skále.Pak ho však zastavil lev. " Co tu pohledáváš ?! " Byl to Kopa. " Co to říkáš ? Jak se opovažuješ tohle říkat tvému novému králi ?? " Kovu nasadil provokativní úsměv. " Cože .. " " Přesně tak , příteli.   " " Ty .. ty jsi .. Kovu a .. zabil jsi mi otce .. " Kopa  strnul na místě. " Trefa do černýho ! " Zasmál se Kovu.  Kopa byl rozzuřený. Podíval se na Kovua s děsivým výrazem a s hlubokým vrčením. " Za to zaplatíš .. " Kopa byl zlobou bez sebe. Chtělo se mu brečet ale zadržel slzy. Kovu si pak uvědomil že ho čeká další vyčerpávající bitka.

Melodys300


Kopa zaútočil jako první. Škrábl Kovua přez rameno a ten odskočil stranou.Kopa se za ním opět rozběhl a s řeve se snažil svého otce pomstít.Kovu měl práci s vyhýbáním se a nestačil útoky opětovat. " Grahh !! " Kovu zařval , když  se mu Kopa zakousl do zadní nohy. " Jen tak neutečeš !! " řekl Kopa a sekl Kovua přez tvář. " Nghmm .. " Kovu se postavil a vyrazil doprotiútoku.Kopa se mu srdnatě bránil a chvílemi se zdálo že se Kovu vzdá. " Už vím proč si tě Zira vybrala jako vyvoleného .. máš neobyčejnou sílu .. " řekl zadýchaný Kovu. " A tobě ta síla chybí !! " zařval Kopa a vyrazil proti Kovuovi. Zakousl se mu do krku a svíral ho. " Graaahw !! " Kovu se snažil vyprostit ale Kopa ho stále držel v jeho sevření.Kovu začal s rány na krku krvácet a s tlamy mu začala vytékat krev. " NECH HO BÝÝT !!!! " Do Kopy narazila lvice.Byla to Zira. " Nech mého syna .. " Zira se postavila před Kovua a s vrčením pozorovala Kopu.


Pokračování příště ( omlouvám se za krátky díl )


Kopův osud 8. část

24. září 2010 v 19:36 | Lara |  Příběhy
" Kopo ? Kopo ! Vstaň !! " mladý lev pootevřel oko a ušklíbl se. Nsd ním stála jeho matka." Ehh .. co ? Vždyť je hrozně brzo .. " " Kopo tohle je důležité !! Jedna z lvic naší smečky je .. mrtvá ! " " Co ?! " Kopa se rychle postavil  a vyběhl z jeskyně.U hloučku lvic stál Simba s Kiarou a nevypadali zrovna nejlíp. " Co se stalo ?? " Kopa se prodral hloučkem lvic a spatřil bezvládné tělo s prokousnutým krkem koupající se v louži krvi. " kdo to udělal ?! " Kopa nic nechápal.Jediné co poznal bylo smrtelné kousnutí.Patřilo lvovi a podle hloubky nejspíše samcovi. " Kdo to jen mohl udělat ? Byla březí .. " Nala byla v šoku. " Nikdo z naší smečky by to neudělal.Musel to být někdo z vyhnanců. " řekl Simba. " Nenecháme ji tu jen tak ležet.Bude řádně pohřbena. " Lvici pak přenesli na východní stranu Lví Skály kde byli pohřbeni dobří králové a členové smečky.Na západní straně Lví Skály byli pohřbeni špatní králové mezi nimi i Scar. Po pohřbu Kopa poodešel od Lví Skály a lehl si k napajedlu. " Copak tohle nikdy neskončí ? Proč nemůžeme žít v míru ? " řekl si pro sebe. " Zřejmě ne .. " Kiara si se smutným výrazem lehla ke svému bratrovi. " Myslím že vyhnanci nikdy nebudou mít dost .. " pronesla smutně. " Pojďme se projít a popovídat si jako brácha se setrou , co říkáš ? " snažil se změnit téma Kopa.  " Dobře .. " řekla stále ještě skleslá Kiara
DanteSparda

" Kiaro vím že pohled na tu lvici pro tebe nebyl pěkný .. jenže to je život.Krutý a nebezpečný.Musíš si dávat pozor .. " " Jak to myslíš ? Jakože další budu já ?? " zděsila se Kiara. " ne tak jsem to nemyslel.Jen tě nechci zratit .. jsi ta nejlepší sestra co si můžu přát ! " Kiara se pousmála. " A ty jsi nejlepší brácha. " Oba se usmály a pak odešli za lvicemi které právě ulovili zebru.

Země vyhnaců ..

Do země vyhanců přiběhla Dotty. " Ziro , Kopa , Kiara a ostatní lvice právě hodují.Simba je sám u napajedla máme šanci ! " Zira se usmála.  " Kovu , Vitani , Nuko .. váš čas.. " Všichni tři hned věděli co mají dělat.Nuka a Vitani popadli klacky a běželi na Sloní hřbitov si je zapálit. Kovu se rozběhl do Lví Říše. " Dělej Nuko !! " " No joo ! " Oba sourozenci se navzájem pošťuchovali ale nakonec stejně zapálili okolí napajedla.Kovu už byl tam a z bezpečného místa pozoroval Simbu.Ten však za chvíli ucítil kouř a otočil se. " Rooaaaar !!! " Kovu vyběhl s křoví a skočil do vody za Simbou. " ZEMŘI !! " zařval Kovu. Simba se rychle vzpamatoval a vystartoval do protiútoku.Kovu na chvíli zaváhal a to mu překazilo útok.Simba se mu zakousl do zad a tlapou si ho držel.

tai91
(c) Tai91

" Graaah !! " Kovu zařval a snažil se vyprostit ze Simbova stisku.Nakonec se mu to povedlo.Škrábl Simbu přez čumák a začal utíkat na zapálené místo - podle plánu. Simba ho s vrčením následoval. " Stůj ty zbabělče !! " Kovu se ohlédl a zabrzdil.Obrátil se k Simbovi čelem a vrčel. " To ty jsi zabil Elinn ( ta lvice ) !! " " Ano .. a ty jsi zabil Scara !! " Rozzuřený Simba se v zápalu vzteku vrhl na Kovua.Ten se jeho útoku obratně vyhnul a skočil mu na záda.Zakousl se a snažil se Simbu strhnout k zemi.Kovu ho několikrát udeřil tlapou do obličeje a Simba tam začal krvácet.Kovu se však nevzdával a dál Simbu škrábal.Simbovi se nakonec podařilo Kovua shodit.Měl celý obličej od krve a sotva se držel na nohou. " He .. he he .. " zasmál se Kovu. Simba nabral poslední síly a skočil na něj.Kovu se mu však opět vyhnul a udeřil ho tlapou.Pak , když Simba ležel se na něj Kovu vrhl a i přez hustou hřívu se mu podařilo zakousnout se do Simbova krku. " GRÁÁÁÁÁÁÁHH !!! " Simbův poslední řev se rozléhal skoro po celé Lví Říši. Kovu ho pak pustil a s vrčením si prohlířel mrtvolu jeho soka.

DJCoulzAnimalsOnly

" Scar je pomstěn ... "

Pokračování příště
Kopův osud 7. část

21. září 2010 v 22:10 | Lara |  Příběhy
Kopa seděl na skále a hřívu mu česal jemný vánek nastávajícího večera.Od poslední bitvy se Zirou se už vzpamatoval a byl odhodlaný zjistit pravdu.Něměl však odvahu vrátit se na Lví Skálu.Přemýšlel o tom jestli se má Ziře pomstít nebo se s ní domluvit po dobrém.Podíval se na oblohu a promluvil : " Prosím vás , dávné krále minulosti .. dejte mi znamení .. pomozte mi vyřešit tento velký spor , který se šíří již po generacích .. žádám vás o pomoc .. " Kopa se dlouze zadíval na večerní oblohu přecházející do tmavého tónu.Vzpoměl si na svou minulost  a litoval všeho co provedl , ikdyž si to vyčítal pouze on ..

Mezitím v zemi vyhnanců

" ANO !! " zařvala Zira.Probíhal další Kovuho "trénink".Ziře se před očima kreslila "nádherná" budoucnost.
LouiseyLemur

" Výborně Kovu ! Jen tak dál a bude z tebe stejně mocný lev jako byl Scar ! Zabiješ Simbu .. a Lví Říše bude opět naše !  MUHAHAHAHAHAAA !!! " Nuka sedící opodál jen žárlivě pozoroval děsivého Kovua. " Chmm .. Kovu ani není syn Scara proč je vyvolený ?! " rozčiloval se.Nakonec to vzdal a poníženě odešel do jeskyně za Vitani a ostatními lvicemi. " Tak co Nuko ? Jak se daří našemu vyvolenému hm ? " zeptala se s úšklebkem Vitani. " Vypadá to že dobře .. bohužel .. " Odpověděl sklesle Nuka , poodešel od ostatních kousek dál a schoulil se v rohu. " Já mu jednou ukážu kdo je tu vyvolený .. " zašeptal a ponořil se do hlubokého spánku.Asi o 30 minut později do jeskyně vešel i oddechující Kovu s mnoha škámy a modřinami po celém těle.Za ním šla stejně doškrábaná Zira. " Výborně synu , skoro jsi mě porazil ! " pochválila Kovua Zira. " Díky mami.Moc se mi s tebou bojovat nechtělo ale byla to dobrá předehra .. " opáčil Kovu a ulehl do stínů jeskyně.

O týden později

Kovu už byl skoro dospělý lev a Zira ho trénovala čím dál tím častěji a tvrději.Jednou Kovu málem ztratil vědomí když opět bojoval se Zirou.Horko bylo nesnesitelné ale i při takových podmínkách se Kovu musel připravit na skutečnou bitvu.Zira s ním byla plně spokojená. " Skvěle Kovu ! Myslím že už jsi připraven na útok .. " řekla Zira chladně.Podívala se na jejího syna a usmála se. " Jdi .. jdi a znič našeho nepřítele .. já s lvicemi budeme na blízku.Jakmile Simba padne budeme připraveni ovládnout Lví Říši !! " Kovu kývl a rozběhl se do Lví Říše.Hned na kraji se setkal s Vitani a Nukou kteří měli založit požár , který by Simbu jistě překvapil. Kovu se řídil podle svých smyslů.Došel k hustému křoví a za ním viděl dva lvy. " Co .. " Kovu byl překvapený. Byl to Simba a Kopa ! " Tati .. omlouvám se že jsem se nevrátil dřív .. ale už tu budu pořád ! neboj ! "

Kopa and Simba by DanteSparda

" Ne .. " Kovu se rychle rozběhl k zei vyhanců a zastavil Vitani a  Nuku. " Útok se odkládá ! Simba je tu ještě s nějakým lvem.Zřejmě je to jeho syn .. " Vitani a Nuka přikývli , hodili hořící klacky do řeky a spolu s Kovuem beželi novinku oznámit matce. " COŽE ?! On stále žije ?! NE !! " Zira přímo zuřila. " Musíme vymyslet nový plán .. Simba musí být sám .. musíš ho zabít Kovu.Musíš zabít Simbu a pokud budeš mít možnost .. tak i jeho syna !! " Kovu s úsměvem přikývl. " Jistě.Udělám to.Udělám to pro Scara a pro nás ! Už nebudeme žít v bídě .. vrátime se tam , kam patříme ! Do Lví Říše .. pomsta bude velmi příjemná .. " Kovuho srdce zčernalo temnotou.Byl to hotový dvojník Scara.Byl stejně chytrý , lstivý a zlý jako on .. Jak se Simba , Kopa a ostatní obyvatelé Lví Skály vypořádají s nastávající pomstou ?

Pokračování příště


Itachi *_______*

16. září 2010 v 16:16 | Lara |  Akatsuki
8D

Je to z Naruta 8D Jůůů 8D

TLK obrázky =D

16. září 2010 v 16:13 | Lara |  Lví Král
:3
:c

Scar
(c) Zowolf

Scar a Zazu

A teď moc pěkný obrázek s názvem Romeo a Julie

Romeo a Julie alis Kovu a Kiara

:,3

SHL info o LaryseQ

16. září 2010 v 16:03 | Lara |  Second Hand Lands
SHL ( Second Hand Lands ) fakt zbožňuju. Tady máte údaje a obrázek mé hlavní postavy LaryseQ

Jméno : LaryseQ

Level : 300 ( max lvl )

Útoky : Kousnutí ( Bite ) , Shred ( dýka ) , Lunge ( skok ) , Ohnivost ( hell hound )

Kouzla co doplňují zdraví : Olíznutí ( lick ) , Hunting Howl ( vytí )

Ostatní kouzla : Rychlost ( Speed ) , Neviditelnost ( Stealth )

Vzácné itemy : Raketový pohon ( JetPack ) , Cigareta ( Cigar ) , Elfská čepička ( Elf hat ) , Dračí křídla ( Dragon wings ) , Andělské křídla ( Angel Wings ) , Svatozář ( Halo ) , Podprsenka xD ( Coconut bra ) , Podprsenka na hlavu xDD ( Fairy bra ) , Motýlí křídla ( Butterfly wings ) , Včelí křídla + Včelí anténky ( Bee wings , Bee antena ) a dál si nezpomínám :D

Mazlíčci : Nightmare ( Zelený poník s červenýma očima a zeleným ohněm ) , Trol  , 6 pejsků , Drak

Guild : ( něco jako smečka ) gof

Obrázek :
LaryseQ
LaryseQ má bravu z Expert Make Up Kit ( dá se sehnat jen za opravdové peníze , já ho však získala od anglického kamaráda za cenu 40 000 gold xD )

Ukázka z Crysis 2 - nový "nanosuit"

12. září 2010 v 21:42 | Lara |  Videa
No tak Crysis 2 bude střílečka co má vyjít ke konci roku 2010 =D Hrozně se těším protože jednička a doplňkový díl byli supr .. Tady je ukázka nového oblečku který vám bude umožňovat - super rychlost , neviditelnost , super sílu a ochranu.


Kopův osud 6.část

11. září 2010 v 15:07 | Lara |  Příběhy
Svítalo.Savana se začala probouzet.Sluneční paprsky začaly "ohmatávat" tělo mladého lva vyplavené u řeky.Byl to Kopa.Ležel v bezvědomí u břehu již klidné řeky.Pak pomalu otevřel oči a pokusil se vstát. " Uhh .. " měl ochablé tlapky a svaly mu moc dobře nepracovaly.Postavil se ale neudělal ani jeden krok a už zase ležel na zemi. " Musím nabrat víc síly .. potřebuju jídlo .. " řekl tiše a s posledních sil zařval.Doufal že to někdo z jeho smečky uslyší , ale nic se nestalo.Nikdo nepřišel. " Vůbec se o mě nestarají .. bylo snad to , co říkala Zira pravda ? Je můj otec krutý vrah ? Měla mě Zira jako vlastního syna nebo mě jen využívala .. ? " Na tyto otázky si Kopa sám odpověděd nedokázal.Věděl že jestli tu bude ležet ještě dýl můžou přijít hyeny , šakali a podobné šelmy které by ho s chutí roztrhali na kusy a poté pozřeli.Uviděl nepatrný pohyb -  z trsu trávy vylezla velká krysa.Kopa měl šanci se najíst a tak neváhal.Postavil se a snažil se udržet na tlapkách , udělal pár krůčků a byl skoro u krysy.Pak ji přední packou přimáčkl k zemi a zakousl se do ní. " Aspoň něco. " řekl si a pustil se do krysy.


Mezitím Zira plánovala další pomstu

Zira se vplížila do Lví Říše a snažila se , aby ji žádné zvíře nevidělo.Její plán byl takový - Zira se dozvěděla o tom , že Kopa má malou sestru.Čím menší tím snadněji se dá oklamat .. chtěla udělat to samé jako s Kopou - namluvit Kiaře že její otec je vrah a že Zira ji chce pouze chránit.Tentokrát se ale musí ovládat .. Kiara si vesele poskakovala Lví Říší a každé zvíře ji nesmírně zajímalo.Pak se před ní však objevila lvice.Kiara zastavila a pozdravila ji , protože si myslela že je to jedna ze lvic ze smečky Lví Skály.Jenže to byla Zira. " Dobrý lov ! ( u nás to znamená dobrý den xD ) " řekla Kiara s úsměvem.Zira jí úsměv oplatila. " Dobrý lov , princezno .. jak se vede ? A co vrah ? " " .. vrah ? " podivila se Kiara. " Ooo ty to nevíš ? Tvůj otec zabil jeho strýčka .. "

Half_Tail


" Co to říkáte ? To by můj tatínek neudělal ! " " Opak je pravdou drahá .. já jen nechci aby to samé udělal tobě .. " " MĚ ?! Proč by mě táta zabíjel ,  on mě má rád ! " " Jenom tě klame ! Já bych tě ochránila ... i kdybych za to měla položit vlastní život .. " zalhala.   " DOST !!! " ke Kiaře a Ziře se přiřítil lev.Byl to Simba. " Jestli se ještě jednou přiblížíš k mé dceři .. "

Kida_Ll

( Omlouvám se že v předchozí části Zira přišla o oko a na tomto obrázku ho zase má xD )

Pokračování příště


Jsem v soutěži =)

10. září 2010 v 19:54 | Lara |  Soutěže
Tak jsem v soutěži tady , za každý hlas vám budu moc vděčná ale můžete hlasovat pro zoho jaký obrázek se vám líbí nejvíc.Hlasujte formou že napíšete do komentářů jméno účastníka protože Antares tam nede dat anketa xD Tk uvidíme jak dopadnu =D

co se dá nakreslit v MS Paint - fantastické !!

10. září 2010 v 18:36 | Lara |  Zvířátka :)
Je to fakt úžasné !!! Všechny tyto obrázky nakreslila Blubird101

*_*
:3
ÚŽASNÉ
jůů


Nádherné že ? Tohle bych NIKDY nenakreslila ... leda tak na papír ale tvalo by mi to asi den :D Hrozně s emi to líbí a vám ? x333333333333333333333

Zase škola --" D: + Omluva :C

10. září 2010 v 18:25 | Lara |  Deník
Tamtadadááá !!! ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA !! ( --" XD ) Zase xC No jo co naděláme .. ale je to dobrý .. máme 6 hodin to se eště dá =D A jsem v mé vysněné výtvarné třídě <3 Yipiie ! 8D No akoát že v mé vysněné výtvarné třídě je jen 6 holek a ňák 15 kluků xDDD lol xD Ale zas je dobrý že moje nej kamí má třídu hned vedle :D No tak přibyli nám tyhle předměty - Dějepis , Výchova k občanství , Fyzika , Zeměpis , Dílny , Pěstitelské práce , Výchova ke zdraví a to by mohlo být vše xD Joo ještě Přírodopis xD No tak asi co zatím nemám moc ráda je fyzika a Zemák .. a tak trochu i matika .. No jo já na matiku nejsem měla sem na vízo dvojku a jinak samé xD ( jiank sem měla od 1. do 4. třídy vždycky samé jedničky =D ) No a to je asi vše ohledně školy ... Počkat nééé xD

Omlouvám se ale nebudu teď moc přidávat články , být na PC atd.. No to víte škola .. -_-"" Takže sorry SB teď neobíhám a moc nepřidávám články ani komenty .. V plném proudu bych měla být zase o víkendech =D Takže se mě tak snadno nezbavíte xP xD To je asi vše .. asi xD

Ikonka


Jo a ještě něco .. mám tu nějaké fotky z Private Serveru v IT :D Já ho nemám !! XD

a
p
g
h
jaj na tom posledním je MeJony s postavou Zima x3 na DA sme kamarádi je to fakt skvělej umělec =D

Děkuji za návštěvu ! Přijdeš ještě ? :D