Jiné informace naleznete v menu.
Pokud potřebujete nějakou pomoc a máte otázky pište sem !


Ráda vám hlásnu nebo zvýším návštěvnost.

Reklamy mi ale pište pouze sem !!

Jinak váš komentář smažu.

Listopad 2010

Mé video z IT 2

27. listopadu 2010 v 23:54 | Lara |  Videa

Další video .. Omlouvám se , někde to tam třikrát zabzučí xD Písnička - Bring Me To Life , musela jsem zkrátit xD

Mé video ... z IT

27. listopadu 2010 v 22:43 | Lara |  Videa

Moje první video . Díky Aneweer a Shiry jsem ho udělala . Nevyšla mi hudba  ještě to moc neumím .. snad se líbí ..

Cilit Bang Remix

25. listopadu 2010 v 21:06 | Lara |  Videa
Nevím jak vám ale mě tu video píše že je nedostupné , dám to sem v odkazu
Řeknu vám že je to  : LOOOOL

Hellsing CZ parodie xDDDD

25. listopadu 2010 v 21:06 | Lara |  Videa


LMAO xDDD Neni to namluvene je tam dabing z ruznych filmu ( napr. Shrek xD )

Ach jo ..

25. listopadu 2010 v 20:56 | Lara |  Deník
Ach jo poslední dobou tu komentáře ani návštěvy moc nepřibývají :( Prosím zapojte se ještě někdo do Komentového příběhu TLK ! je to vlastně něco jako textovka .. Jinak , budu se snažit dodat tomuhle blogu Vánoční vzhled jestli to půjde :D ¨Popřípadě se obrátím na nějakého umělce :D


Kdyžtaaaaak tu mám pict s Impem :3

Coopersville

Mmm mě se ten pict docela líbí xD Impa mám čím dál tím víc radši wee :D

Lařina Minulost 2. část

24. listopadu 2010 v 11:37 | Lara |  Příběhy
Na skále

Feever se na Laru přísně díval . Ta se krčila před ním . Pokusila se o úsměv , ale její otec se ještě víc zamračil . " Promiň tati .. " špitla . Najednou ucítila jak ji její otec olízl na čele . " Aaa tati ! Už nejsem dítě ! " křikla Lara . Ikdyž si to nechtěla připouštět byla stále ještě mládě a nesnášela když se k ní ostatní chovali takhle . " Pro mě ano . " řekl Feever a usmál se . Lara se usmála taky a pak skočila na svého otce . " Poď se rvát vrrr ! " Feever předstíral porážku a svalil se na zem . Lara ho tahala za ucho a pak si sedla vedle něj .  " Dostalas mě . " řekl poraženým hlasem . Lara se zašklebila a posunula se když se její otec postavil . " Brzy budeš královna Laro . Musíš se na tento důležitý moment v tvém životě dobře připravit . " pronesl Feever a Lara se usmála . Najednou jí však úsměv ze tváře zmizel . " Tati ? " " Ano zlato ? " " Co je špatného na Temnotovi a jeho rodině ? " zeptala se Lara . " Dobrá .. povím ti příběh z minulosti .. " odověděl Feever . " Jsem jedno ucho ! " křikla Lara .


Minulost

Můj otec jménem Radge a moje matka Illie měli jedno lvíče . Byl jsem to samozřejmě já . Jednoho dne přišli vyhnanci . Nebyli to lvi ale Temnotovi příbuzní . Temnotův dědeček jménem Oreiana měl syna . Jmenoval se Dark . Když Oreiana uzavřel mír se lvi , Dark byl vzteky bez sebe . Chtěl válku , chtěl krev a chtěl moc . Jednou v noci , když už všichni spali Dark naplánoval jak se zbavit královské rodiny . Měl u sebe dýku , kterou moc rád používal a teď měl šanci si opět užít ten bezmocný křik jeho oběti . Přibližoval se s dýkou pevně sevřenou v jeho ruce . Měl široký , ďábelský úsměv a jeho oči podlité krví začala rudnout ještě víc . Pak zvedl dýku nad hlavu ale než stačil zabít nebohou Illie ve spánku , můj otec se probudil a vyrazil proti němu . Dark cvhíli zaváhal ale pak se zase vzpamatoval . Zabodl dýku do stehna mého otce . Ten se však stále držel na nohou . Když se k němu Dark přiblížil , Radge ho škrábl přez oko . To vysvětluje ty jizvy . Bitva byla dlouhá a oba byli zranění . Oreiana se vynořil ze stínu jeskyně  a křikl : " Synu co to děláš ?! " Dark po něm jen hodil znuděný výraz . " Ukazuji ti naši pravou sílu .. " po těchto slovech se odrazil a s planoucíma rukama se vrhl na Radgeho . Přitiskl ho ke skále a .. král je mrtvý . Illie sebrala poslední síly a vyhnala Darka a jeho následníky ze skály . Oreiana šel také a nikdo neví co se s ním stalo ..

Feever dopovídal příběh a Lara se na něj vyděšeně podívala . " Dark zabil mého dědečka ? " " Ano .. " " Ale tati , " začala. " Ještě jsi mi neřekl co je špatného na Temnotovi ! " křikla . " Laro .. Temnot zcela určitě půjde ve stopách jeho otce .. a ty musíš jít v mých . Poď zlato . " a vykročil . Lara se svěšenou hlavou jen něco zamumlala a šla .

Shadow Land ( Říše Darka )

" TEMNOTE ZEŠÍLEL JSI ?! " celou pevností se ozýval Darkův zuřivý hlas . " Tati já .. " Temnot chtěl říct něco na svou obhajobu ale Dark ho přerušil . " Ta lvice není tvá kamarádka ! My a lvi jsme nepřátelé ! " dokončil . Temnot jen smutně odešel do své komnaty v jedné z věží pevnosti . Vyklonil se z okna a pozoroval noční oblohu . Lara to měla podobné akorát ji pozorovala z jeskyně . Ráno si Lara hrála s polomrtvou myší . Za chvíli za ní přišel Feever . " Proč si nejdeš hrát s Lakym a Juki ? " zeptal se . Lara se zamračila . " Nechci si s nimi hrát ! Už nejsem dítě abych si hrála jen  snimi ! Chci jít za Temnotem ... " poslední větu už neřekla tak nahlas . " Nebudeš semnou takhle mluvit znovu ! A za Temnotem nepůjdeš !Je ti to jasné ? " křikl Feever . Lara si odfrkla . " Jdi si hrát . " řekl . Lara vyšla z jeskyně . " Hrát si ? A s kým  ? He he .. " řekla si pro sebe a rozběhla se  Shadow Landu . Přebrodila řeku . Na druhém břehu to bylo jiné než v Ika Shu . Země byla jakoby od popela . Byl tu jen šedý písek , několik kamenů a holé stromy a keře . Lara se trochu váhavě vydala v před . Temnot který strávil celou noc s hlavou ve svém malém okně uviděl v dálce siluetu madé lvice . Když přišla blíž tak sebou škubl vzhůru až se praštil o kamoneou zeď nad ním . " Au ! " chytl si hlavu a lpak se zase podíval na lvici . " Lara ? Tady ? A sakra .. " rozběhl se po schodech a přitom si říkal : " Táta se to nesmí dozvědět .. " ale jako na potvoru Temntovoi zarazil cestu jeho otec . " Vypadá to že tvá kamarádka jde pro tebe .. " řekl znuděně a Temnot se celý třásl . Natáhl ruku a vmžiku mu z ní vyletěli fialové plameny , které ji po chvíli uplně pohltily .  " Proč jí neřekneme " Vítej " po našem  ? " řekl a ušklíbl se . " Ne .. " hlesl Temnot .

Alice Cooper - Poison

24. listopadu 2010 v 9:09 | Lara |  Videa

Jaj xD Se mi líbí :D

Miss TLK 3. Kolo

23. listopadu 2010 v 16:50 | Lara |  Soutěže
Je tu další kolo MISS TLK !

V minulém kole vypadla Keta

Tady je diplom

Iroshnod

3. Kolo


Soutěžící

Lvice - Sarabi
Majitel - Sarafina
Obrázek -

Lvice - Zira
Majitel - lvicek99
Obrázek -

polluxpictures
Lvice - Kiara
Majitel - Kiára
Obrázek -

(c)  Rex


Toto kolo končí 30.11Momentky TLK

22. listopadu 2010 v 23:24 | Lara |  Lví Král
Hmm když Keta proč né taky já ? :D Tady je pár momentek xD

m
Poď jsi semnou hrát strýčku !

m
Kovu : Přemýšlela jsi už jak se budou jmenovat naše děti ?
Kiara : Cože .. naše .. děti ? O_o

5
Překvápko !

6
Čum na moje zuby !

7
Kiara X Kovu - Killer Team

8
Jsem rocková hvězda !

9
Jestli táta uvidí moje oči , budu muset jít na operaci ..

:D
Co k tomu dodat ? xDD

f
Vítej doma drahý !

ffg
Eh tady Kovu vypadá trošku neinteligentně xDD

fu
Superlion !

Lařina Minulost 1. část

22. listopadu 2010 v 22:19 | Lara |  Příběhy
Krátké info ohledně TLK : PP ( pomsta poražených ) : Pozastavuju tento příběh , protože nevím jak pokračovat . Snad ho tu brzy uvidíte :D


Kdesi ve vzdáleném koutě rozmanité Afriky .. existuje Říše Ika Shu  .. ve které vládne spravedlivý král s královnou lvího rodu . Tito panovníci měli dvě dcery .. budoucí královna se však odhodlala k odvážnému činu - spřátelení se se synem úhlavního nepřítele její rodiny . Jak tohle dopadne ?

Bylo časné ráno a Afrika se začala probouzet . Paprsky slunce ozařovaly rozlehlé savany , napajedla a kamená údolí . Nakonec se dostaly až ke kopci na kterém se tyčila mohutná skála se třemi vodopády . Na skále se rýsovala silueta mohutně vyhlížejícího lva , který si prohlížel krajinu okolo . Pak se obrátil a zašel do jeskyně ve které ležela hnědě zbravená lvice s výrazně zelenýma očima . V jejích tlapkách ležely dvě lvíčata . Jedno bylo celé bílé až na pár hnědých skvrnek na hřbetu . Druhé bylo celé černé až na tlapky a koneček ocasu , které měli šedou barvu . Lvice jménem Tay se usmála na svého druha , lva Feever . Ten se usmál také a lehl si k Tay .

Další den

" Grrrr !  " černé lvíče jménem Lara honila před skálou malou myšku . Její sestra Juki ji se zájmem pozorovala , tu a tam se uchechtla a jindy jí poradila . Lara stejně myšku nechytla . " NE ! " křikla a bouchla tlapkou o zem . Juki mezitím někam odběhla . " Proč musí být myšky tak rychlé .. " řekla si Lara . " Jo .. myšy jsou možná chytré .. ale já víc . " Lara zaslechla cizí hlas a bleskurychle se otočila . Za ní stál prapodivný tvor , kterého ještě neviděla . Měl šedé tělo s dlouhýma ušima podobnýma králičím , avšak bez jediného chloupku . Měl velkou hlavu s výraznýma očima  a místo nosu měl dvě štěrbinky  . Měl také dlouhý ocas , který zakončoval trn pdoobný malé šipce . Stál na zadních a v ruce držel mrtvou myš. " Kdo jsi ? " zeptala se po chvíli Lara . Stvoření se na ni významě podívalo a pak řeklo : " Jsem Temnot , syn Darka , mocného lorda , který žije vedle této říše . A ty ? " představil se Temnot . Lara jen přivřela oči a podezíravím tonem řekla : " Jsem Lara .. " nic víc říkat nechtěla . Najednou uslyšela tiché " Tady " a u nohou jí přistála mrtvá myš . Lara se na Temnota tázavě podívala ale ten jakoby nic . " Eh .. díky .. " řekla a pustila se do myši . Temnot k ní popošel a plácl ji . " Máš ji ! Chyť si mě ! " křikl . Lara se ušklíbla a zybtek odpoledne si spolu hráli . Pak jeich hru řerušil něčí řev . " Co ? " Lara se vyděšeně otočila . Spatřila svého otce Feevera jak s vražedným pohledem míří k nim . Stoupl si vedle Lary a zavrčel . " Jdi za mě , Laro ! " Temnot se tak vylekal že nemyslel na nic jiného než dostat se pryč . Nohy mu ale jako by zkameněly . " JAK SE OPOVAŽUJEŠ PŘIJÍT DO MÉ ZEMĚ ?! " rozkřikl se zuřivě Feever a Lara sebou jen škubala . Temnot celý roztřesený hleděl do Feeverových planoucích očí . Nakonec pak konečně udělal to na co celou dobu myslel . Pádil jak to jen šlo k řece , která hraničila s říší jeho otce a Ika Shu . Lara se podívala na svého otce tázavým a vyděšeným pohledem . " Proč ? Byl mylý a přátelský .. " zašeptala . Než snažila říct něco víc její otec ji zpražil pohledem . " Ne . Je to syn toho nejhoršího tvora , který může existovat . Nestýkej se  s ním . "  řekl jasně . " Jdeme domů . " Lara sklopila zrak k zemi a dívala se na své tlapky . Ohlédla se a spatřila v dálce mizící Temnotovu siluetu . Temnot si odfrkl a posadil se na blízký kámen . " Zabiju všechny lvy ! Ale .. ale Laru ne .. ta mi připadá od těch krvežíznivých bestií odlišná .. " řekl si a otočil se . Vydal ze sebe něco jako vrčení a apk se otočil a šel k mohutné hoře s velkými černými vraty .

Ráno

Lara se plížila kolem řeky kde byl hustý podrost vysoké trávy . Usylšela zašustění a ohlédla se . " Hej ! " znovu to někde zašustilo . Lara se prudce otočila a dívala se směrem kde zaregistrovala pohyb . " Je tam někdo ? " Najednou z křoví vyskočila stará známa tvář - Temnot . " Jo někdo tu je ! A jsem to já ! " křikl a usmál se . Lara se ušklíbla a spolu s Temnotem hledala vhodné místo kde by si mohli povídat . Našli vělký hladký kámen na kterém se usadili . " Jak se máš ? " zeptala se Lara. " Nic moc .. " řekl Temnot . " Proč ? " " Naše rodiny jsou už po generace znepřátelené .. " řekl tiše . Laře ze tváře zmizel úsměv . " Jo .. " Temnot se ale znovu usmál . " Ale my můžeme být přátelé a celý tento spor pro jednou ukončit , že ano ? " " Jasně ! " Lara se usmívala také . Temnotovu pozornost pak uchvátila řeka . Postavil se a skočil do ní . " Poď taky ! " křikl . Lara do ní strčila tlapku ale hned ji vytáhla . " Brr .. studená voda . "  Než ale stačila říct něco dalšího , Temnot ji stáhl do řeky .  Lara se vynořila a chvíli lapala po dechu  . Pak jí ale byla voda docela příjemná . S Temnotem spolu blbi ve vodě a pak vylezli na břeh . Lara však v půlce kroku stuhla . Před ní byl lev - její otec ! Ještě ji neuviděl a Lara hned křikla na Temnota " Utíkej ! Je tu můj otec ! " Temnot to chvíli bral jako vtip ale když uslyšel jeho hlas " Laro ? " tak stuhl taky . " A zase ty .. " dodal Feever když si všiml Temnota . " UTEČ ! " zakřičela Lara a Temnot se dal do běhu . Feever mu však tlapou přimáčkl jeho kápi k zemi a Temnota strhl s ní . " Ne ! Tati , jdi pryč ! " řekla odvážně Lara . Feever se na ni nechápavě podíval . " Tati Temnot je můj kamarád ! Nic mi neudělá ! " řekla a mrkla na Temnota krčícího se za kamenem . Feever si však stál za svým . " Ne .. " řekl chladně a s řevem vyrazil proti Temnotovi . Ten jen s vystrašeným pohledem sledoval lesknoucí se drápy Feevera . Najednou však řev pročísla rána a velká záře . Feeverovi do boku narazila světelná dráha a ten dopadl na zem . U Temnota stál tvor mnohem hrozivější . Také byl šedý s dlouhýma ušima  a ocasem . Měl však na hlavě dva rohy a jeho rudé oči jako by byli podlité krví . Přez pravé oko se mu rýsovaly dvě hluboiké jizvy a další hne dtrojitá jizva se mu oběvovala na hrudi . Temnot se za ním krčil a Lara se raději schovala za svého otce . Pak tvor promluvil hlasem ze kterého šla hrůza . " Rád tě vidím , můj milý příteli . " řekl a přitom se ušklíbl . Feever se zamračil . " Nejsem tvůj přítel , Darku .. " řekl chladně . " Ooo já zapoměl .. " řekl a byl z toho slyšet výsměch . Feever se zamračil ještě víc a odhalil několik jeho ostrých zubů . " Tohle bue královna ? " zeptal se Dark a přitom jeho ostrým a nebezpečně vyhlížejícím drápem ukazoval na Laru . " Ano , ale nic víc tě nemusí zajímat ! " křikl Feever a položil tlapu před Laru . Dark opět nasadil provokativní výraz . " A kdo bude král ? " při těchto slovech se díval na svého syna . Feever zařval . " Dost už ! Ty i tvůj syn  , zmizte z mé říše ! " Dark přivřel oči a řekl něco jako " Sbohem " Lara se podívala na otce a nadechovala se aby něco řekla jenže ten ji přerušil . " Jdeme . " Lara se tiše rozloučila s Temnotem a následovala svého otce.

Pokračování příště


Dva cheaty do Doom 2

21. listopadu 2010 v 11:25 | Lara |  Deník
mmm takže kdyby nějaký hráč Doomu uvízl v nějakém levelu tady sou dobrý cheaty , které mám od kamarádky ;)

IDKFA - Všechny klíče + náboje
IDDQD - Nesmrtelnost


No já používám hlavně nesmrtelnost a jen když se z nějakého levelu nemůžu dostat dám si i klíče xD

Phobos_Romulus

Doom - Knihy co jsem si objednala

20. listopadu 2010 v 11:18 | Lara |  Deník
kniha
Doom 1  - Po kolena v mrtvých

kniha
Doom 2 - Peklo na zemi

kniha
Doom 3 - Pekelné nebe

kniha
Doom 4 - Konec hry

m takže bych jen chtěla říct že obrázky knížek mám z Doom centrály na kterou moc ráda chodím :D M tak co myslíte bude to pěkný masakr že ? xD

Moje dva obrázky z Doom xD

20. listopadu 2010 v 11:13 | Lara |  Má tvorba
Hmm takže když mě teďka postihla Doom mánie musela jsem něco nakreslit xD První obrázek je s mýma nejoblíbenějšíma zrůdama v Doomu .. Zrůdama ? To sem řekla ? Omlouvám se D: Tak tady je 1. pict

Doom
Názvy tam máte ale jen pro případ - Lost Soul - Cháá Imp - Hnědý ale častěji říkám Impík XD Cyberdemon .. Potomek pekel , tady jsem ho nakreslila s dost neviným výrazem že xD Pinky Demon - Růžovýý , Prase xD Cacodemon - Číí , Hlava XD A ta černá zamilovaný bytost to snad její jméno překládat nemusím xDD

Druhý pict je Lara + Imp :3 XD


Muj imp
Mwhahaha 8D Toho textu si nevšímejte prosím xD

Pomsta Poražených - Zpoždění

19. listopadu 2010 v 22:22 | Lara |  Deník
Omlouvám se všem co netrpělivě čekají na TLK : Pomstu Poražených ale nějak se mi ještě nepovedlo vymyslet další porkačování . Smazala jsem už 2 pokusy .. Takže snad zítra nebo pozítří to půjde . Opravdu se moc omlouvám .. Ještě si počkejte :D

Ikonka

Můj blog o FH opět OŽIL

17. listopadu 2010 v 19:19 | Lara |  Deník

Můj blog o FH opět ožil !


Ok rozhodla jsem se s ním pokračovat :D Budu ráda když tam budete chodit :)


:3

Několik mých nejnovějších obrázků

17. listopadu 2010 v 15:54 | Lara |  Má tvorba
Nakreslila jsem svoji novou postavu . Prvně jsem si jen chtěla čmárat v PS a když to vypadalo slibně pustila sem se do toho. Myslím že by to mohl být new partner Lary  XD
:D
Tak tady to je

Nightmare
Malý že ? :D Neva xD No pár chybiček tam je byla jsem líná

A teď tu mám Aluna ( Alucarda ) jako lva XD

alucard
Teď tu mám pict Zira vs Sarabi

Zira vs Sarabi
Taky chyby nehctělo s emi upravovat XD

A teď tu mám obrázek ze scenru .. Jde o to že Scar zabil Simbu a byl přistižen Mufasou , který na něj zaútočil

Mufasa vs Scar
Taky se omlouvám za chyby posraly se mi vrstvy xD

Doom - Základ stříleček

17. listopadu 2010 v 11:20 | Lara |  Videa
Znáte hru Doom ? Pokud ano jistě víte jak úžasná to je hra :) Ke svému kouzlu nepotřebuje perfektní grafiku , super zvuky a různé důležité úkoly ke splnění . Je to totiž Základ stříleček a to je něco :) Dooma miluju hraju ho skoro pořád XD Můj taťka říká že je to sockovitá hra , ae já ji miluju :D Dám sem několik screenů a obrázků co nakreslili fanoušci Doomu ale první tu dám seznam nepřátel a jak jim říkám xdd

Imp - Hnědý xd
Růžový démon - Růžový xd
Červená hlava - Číí xD ( dělá takový zvuk )
Hnědá hlava - Hajzl
Zracená duše - Cháá ( dělá takový zvuk xd )
Mozek s pavoučíma nohama - Pavoučí magor
Boss Mozek s pavoučíma nohama - Větší Pavoučí Magor
Démon s pekel - Čert XD
Cyberdemon - Megačert xd
Vojáci - Zombíci
Troll s bazukama - Tlusťoch
Neviditelný Růžový démon - Stín
Kostra s raketometem - Kostra
Ohnivý démon - Ohnivák

Snad je to vše XD A teď screeny

killingraptor

raptor02

A teď obrázky ;D

bankart

Jazon19
Krásný Imp <3 (c) Jazon19

Phobos_Romulus

Hellborn
Tohle je nejpovedenější pict znázorňující Cyberdemona , potomka samotného pekla (c)*drak
Vaneetra


A nakonec .. Imp exploze !

JanizdregMiss TLK - 2. Kolo

16. listopadu 2010 v 14:24 | Lara |  Soutěže
Je zde další kolo soutěže ! ( Konečně , sry xDD )


V rozhodovacím Kole vypadla Lai s lvicí Uru tak tady má diplom za účast -
Diplom
Omlouvám se diplom sem dělala včera a nepřipsala jsem tam Uru :(


2 . KOLO


Soutěžící

Lvice - Sarabi
Majitel - Sarafina
Obrázek -

Ashpri


Lvice - Vitani
Majitel - Keta
Obrázek -


Lvice - Zira
Majitel - lvicek99
Obrázek -

(c) Mirri

Lvice - Kiara
Majitel - Kiára
Obrázek -

(c)  Rex

Tohle kolo končí 23.11. ;)

Miss TLK - Rozhodovací kolo

14. listopadu 2010 v 11:48 | Lara |  Soutěže
Jelikož v Prvním kole jsou tři lvice se stejným počtem hlasů udělám Rozhodovací kolo . Budou soupeřit pouze ty tři a která dostane nejmíň hlasů vypadne .


Soutěžící

Lvice - Sarabi
Majitel - Sarafina
Obrázek -

(c) Dyb

Lvice - Kiara
Majitel - Kiára
Obrázek -

(c)  Rex

Lvice - Uru
Majitel - Lai
Obrázek -Tohle kolo se ukončí dnes v 6 hodin večer aby jsme se zbytečně moc nezdržovali .

Prey a Prey 2 Soundtrack

14. listopadu 2010 v 10:14 | Lara |  Videa

Tuhle písničku miluju :D Když jsem ji ukázala kamoškam tak se jim to taky zalíbilo :D


A tahle taky není špatná :D Taková víc drsnější se mi zdá škoda že je tak krátka :( XD

Děkuji za návštěvu ! Přijdeš ještě ? :D