Jiné informace naleznete v menu.
Pokud potřebujete nějakou pomoc a máte otázky pište sem !


Ráda vám hlásnu nebo zvýším návštěvnost.

Reklamy mi ale pište pouze sem !!

Jinak váš komentář smažu.

Leden 2012

Nevyprávěná cesta - 21 - 30

26. ledna 2012 v 20:46 | Lara |  Komixy
Další stránky tohoto komixu o Nalině cestě..

Překlad(c) Lara
Komix(c) Juffs

Enderborn

24. ledna 2012 v 17:05 | Lara |  Videa
MINECRAFT JE NEJLEPŠÍ HRA V CELÉM VESMÍRU ! xD
Dělejte jako , že to tu není napsaný..já se prostě do Minecraftu zamilovala xD
Tahle písnička je prostě skvělá ! :D Mno a teď vás zase budu otravovat s řečma , kterým budou rozumět Minecrafteři xD Já v Endu ještě v Singleplayeru nebyla .. v Survivalu po tom ani netoužím , protože mi je jasné , že bych hned chcípla . Ale v creativu jsem se tam zkoušela dostat , ale zatím marně . V multiplayeru jsem tam už samozřejmě byla , ale draka jsem zabila jenom v serveru kde jsem admin xD Takže nic moc no .. xD

Knite

23. ledna 2012 v 8:11 | Lara |  Komixy
Knite je "flash komix" , tudíž by dalo moc práce ho přeložit , takže ho sem dám anglicky..
I když je nakreslen v anime stylu , myslím , že by se vám mohl aspoň trošku líbit..je prostě krásný x) Mimochodem , do češtiny je přeložena zatím jen jedna kapitola.
Jak na flash komixy?Až se vám načte , klikněte na obrázek vpravo a pak si stránky posunujte klikáním na vlaštovku vpravo dole ( vracíte se o stránku zpátky , když kliknete na vlaštovku vlevo)


Autorka plánuje udělat 8 či 10 kapitol. (A pokud jste nedočkaví a už si chcete přečíst něco z kapitoly 4 , tak se můžete podívat sem : http://knites.deviantart.com/gallery/?offset=48

Nevyprávěná cesta - 11 - 20

21. ledna 2012 v 14:56 | Lara |  Komixy
Další stránky tohoto TLK komixu o Nalině cestě za pomocí..

Překlad (c) Lara
Komix(c) Juffs


SOPA a PIPA - PRYČ S NIMI !

19. ledna 2012 v 22:54 | Lara |  Deník
SOPA A PIPA NESMÍ ZNIČIT INTERNET !!

Jde o organizace , které chtějí změnit internet . Prý kvůli tomu , aby zastavily krádeže obrázků atd. , ale jdou na to HODNĚ ŠPATNĚ ! Chtějí zrušit DeviantArt , Wikipediu , Facebook apod. .. a celý internet zacenzurovat ! Prý , když nakreslíte obrázek s někým z vašeho oblíbeného filmu apod. tak se to bude brát za krádež !! Prostě hrůza , lidé musí dát najevo svůj nesouhlas , aby se nic takového nestalo !
Více se o "SOPA" dozvíte tady : http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_Online_Piracy_Act

Nový dess <3

15. ledna 2012 v 16:03 | Lara |  Deník
Ember mi udělala nááádherný dessík s Alucardem ! <3 Můžu vás předem ujistit , že tenhle tu vydrží dlouho. xD Možná ho zase nevidíte celý , to je velikostí monitoru ..


Po dlouhé době zase obrázek

14. ledna 2012 v 20:09 | Lara |  Má tvorba
Tak , po dlouhé době jsem zase nakreslila nějaký obrázek . Proč jsem si dala tak dlouhou pauzu ? Nefunguje mi PhotoShop a v Malování mě kreslit nebaví .. ale přeci jen jsem se přinutila ten "program" zapnout a něco jsem nakreslila xD
Na obrázku je Lara po útoku Temnota , jejího dlouhodobého přítele . Když Lařin otec zabil Temnotova otce , Lara se s ním pohádala . Při této hádce ji otec v zápalu vzteku praštil a ona tak získala svou jizvu . Utekla z Ika Shu za Temnotem , který se stal vůdcem smečky , kterou dřív vedl jeho otec . Našla u něj útočiště a žila s ním . Jenže jednoho dne se Temnotovi začal v hlavě ozývat hlas jeho otce . Ten mu totiž , když umíral , řekl , že ho má pomstít a zabít všechny členy královské rodiny z Ika Shu . Temnot se rozhodl dodržet své slovo , že přáni Aduiho , svého otce , splní . Zaútočil na Laru , ale tu zachránil Cedrik , tulák , který zaslechl zvuky boje .

Obrázky v těch "bublinách" jsou vzpomínky . Vzpomínka nalevo vyzobrazuje Temnota a Laru jako mláďata , jak si hrají i přes zákazy svých rodičů . Vzpomínka vpravo zase vyzobrazuje už starší Laru s Temnotem , poté , co se Lara rozhodla s ním žít . A jestli se vám zdá , že ta Lara uprostřed vypadá staře , je to proto , že Temnot ji napadl už jako dospělý , tudíž i ona už je dospělá.xD

Pomsta Poražených - 6. část

13. ledna 2012 v 16:46 | Lara |  Příběhy
Jakmile Kovu , Kiara , Mabaya , Isha dorazili na Lví Skálu , mezi lvicemi se rychle rozšířila zpráva , že Kazrio utekl ze Lví Říše . Některé se tvářily překvapeně , jiné naštvaně . Vitani přiběhla ke svému synovi a olízla mu tvář . "Jsem na tebe hrdá , Mabayo . Pomohl jsi našemu království ." Řekla a slabě se na něj usmála . Mabaya jí úsměv opětoval , ale pak se ustaraně podíval na Ishu a na její ucho . Isha si toho všimla a sklopila zrak . "Nemusíš se za to stydět Isho . Vem si tvou babičku - teď se jí aspoň víc podobáš." Snažil se ji ukonejšit Kovu . Isha se zadívala do očí svého otce a smutně se usmála . Pak vstala a šla si lehnout do jeskyně . Kovu chtěl jít za ní , ale ze skupinky lvic vyšel Kopa . "Takže Kazrio utekl?" Zajímal se . Kiara stačila odpovědět dřív než Kovu . "Ano." Kopa si povzdechl . "Snad se mu vyjasní v hlavě a vrátí se . Potřebujeme každého silného lva . I když , Kazrio by nám stejně k ničemu nebyl." Kiara po něm střelila zlostným pohledem . "Chceš říct , že můj syn je slaboch?!" Zavrčela . "Ano , Kiaro ! Chci k tobě být upřímný . Kazrio by nikdy nemohl být dobrým králem a ty to víš." Zamračil se . Pak odvrátil hlavu , když viděl rozzlobený pohled Kovua. Obrátil se a zašel do temné jeskyně . Kiara sklonila hlavu , povzdechla si a následovala svého bratra. Vitani spěšně popošla ke Kovuovi . "Kovu..kdo nyní bude budoucí král?" Zeptal se opatrně. Kovu zřejmě věděl , kam tím míří . "Stále jsem ještě naživu , Vitani . A nezapomínej ,že pořád ještě mám dceru." Řekl a chtěl si jít lehnout do jeskyně , ale Vitani ho zastavila . "A co můj syn?!" Kovu sebou cukl a pohlédl na svou sestru . "Přece teď potřebujeme silného krále víc než kdy dřív!" Řekla ostře . "Isha bude královnou ! A král bude její partner . Tvůj syn už brzy opustí naši smečku a najde si svou vlastní , kde jediným králem bude on." Zavrčel Kovu . Vitani se na svého bratra zamračila a mírně odhalila své ostré tesáky . "Fajn.Pamatuj ale , že můj syn zachránil tvou dceru před hyenami . Kdyby tam nebyl , zřejmě by už byla mrtvá." Řekla a významně se na něj podívala . Kovu jí věnoval neklidný pohled a chtěl ještě něco říct , ale pak si to rozmyslel a vešel do chladné jeskyně Lví Skály . Vitani zablýskala očima do tmy . "Neboj se , Mabayo . Náš čas brzy příjde."

***

Kiara skoro celou noc nespala . Kazrio je někde tam v dálce , opuštěný a slabý . Co když už se nevrátí? Ráno byla unavená a neměla žádnou chuť vstát a těšit se z krásy Lví říše . Kovu se na ni ustaraně podíval , ale neřekl nic . Vyšel z jeskyně a vyslal skupinu lvic na lov . Pak si sedl na tvrdou zem a povzdechl si . Přál si , aby na Kazria nebyl tak tvrdý a on by tu teď mohl být s ním . Ani si nevšiml , že si vedle něj sedla Isha , jak byl ponořený do svých myšlenek . "Ahoj tati." Pozdravila ho . Kovu se na ni zadíval . "Ahoj , má dcero." Řekl stále ještě s obavami v hlase . "Neboj se tati . Jsem si jistá , že Kazrio se vrátí a stane se z něj skvělý král." Usmála se a snažila se Kovua povzbudit . "Snad máš pravdu , Isho."

***

Vitani si svého syna vzala stranou . Pod vysokou akácií se posadila a Mabaya se na ni tázavě podíval . "Můj synu , teď máš šanci stát se králem Lví Říše. Nepromarni ji ." Řekla vážně a podívala se mu do jeho oranžových očí . Mabaya se na ni nechápavě podíval . "Ale král je přece Kovu-" "Ne , Mabayo ! Kovu už stejně chtěl brzy předat trůn Kazriovi . Teď je tvá šance na to , abys mu ukázal , že jsi stvořený pro královský titul . Snaž se mu zavděčit , dělej vše tak , jako kdyby ti záleželo na každém obyvateli Lví Říše . Kovu pozná , že se mýlil a že ty jsi ten pravý budoucí král!" Vitani se odmlčela a blýsklo se jí v očích . "Scar vždy chtěl , aby naše rodina byla ta , která je nejvíce respektována . Dosáhl toho tak , že zabil krále Mufasu a pokusil se zabít i Simbu . Pak byl mocným vládcem a nikdo ho už nepřehlížel ." Znovu se odmlčela a zadívala se Mabayovi do očí . "Pokud vše ostatní selže , postaráme se o to , aby Kovu zemřel . A ty pak budeš moct usednout na trůn . Rozuměl jsi , Mabayo?" Mabaya na ni překvapeně zíral . Nezmohl se na jediné slovo . Pokud si Kovu neuvědomí , že je skvělým uchazečem o trůn , musí ho zabít . Ishina otce .. jak by ale mohl něco takového udělat ? Vitani se na něj zamračila . "Ptala jsem se , zda jsi mi rozuměl , synu . Nebo se snad rozhoduješ mezi mnou , tvou matkou a jím , pošetilým neschopným lvem?" Řekla ostře . Mabaya sebou trhl , ale pak se jí zadíval do očí . Měl odhodlaný výraz . "Ano , matko. Rozuměl jsem."

Pokračování příště ( omlouvám se , že je to bez obrázků)

Sarafínin ÚŽASNÝ OBRÁZEK ! xDD

2. ledna 2012 v 21:59 | Lara |  Deník
Jo , tak jsme zase blbnuli na skypu xD A Sarafí udělala nááádhernej obrázek !! xD No přesvědčte se sami xDD

Děkuji za návštěvu ! Přijdeš ještě ? :D