Jiné informace naleznete v menu.
Pokud potřebujete nějakou pomoc a máte otázky pište sem !


Ráda vám hlásnu nebo zvýším návštěvnost.

Reklamy mi ale pište pouze sem !!

Jinak váš komentář smažu.

Březen 2012

Hallo,meine Freunde :D

28. března 2012 v 16:16 | Lara |  Deník
Omlouvám se za německý nadpis, (ani nevím,jestli to mám dobře. xD) ale nedávno jsme se ve škole bavili o našich předcích a když jsem trošku zapátrala (výslech prababičky xD),tak jsem se dozvěděla,že mám německé předky ^^ . Já si to samozřejmě myslela,protože mám německé příjmení,ale nevěděla jsem,jestli to je pravda nebo ne. :D

Jinak,tohle bude spíš výkecný článek. :D
Někteří z vás už to ví,ale stejně to sem napíšu. Mám morče ^^ Je to sameček :). Hádejte,jak se jmenuje,muhehe. xD
Sice ho mám opravdu moc ráda,ale už dva dny po sobě mě ráno probudil asi o půl sedmé tím svým kníkáním. To mě trošku naštval,mno :D A taky je hrozně vybíravý.Když má v kleci seno staré asi půl dne,už ho nechce,jí jenom jeden druh salátu.Okurek,brokolici ani mrkev moc nejí.Já vážně nevím,co teda chce! xD
Trošku změna tématu - já MILUJU čtení! :D Právě dočítám Draculu od jednoho českého spisovatele a dneska jsem si v městské knihovně půjčila Draculu od Brama Stokera a Zatmění od Stephenie Meyerové (no jóóó,tak je tam Edward,mno :D).
Můžu sem napsat ještě něco,co vás nebude absolutně zajímat?Fajn :D Já chci tak strašně moc jet do Transylvánie! Dx Táta by tam jel se mnou,ale všechny zájezdy jsou "poznávací" a v žádném programu nemají výlet na Poienari!Pořád jenom hrad Bran.Pf,já chci jet na Draculův opravdový hrad,i když to už je jen zřícenina. A pak bych chtěla jet do Snagova.Tam je údajný hrob Draculy. Hm,bylo by to zajímavé,navštívit místo posledního(?) odpočinku toho,kterého tak zbožňuji.
A ještě na konec - koupila jsem si figurku Pinkie Pieeeee! xD + Poslechněte si úžasnou hudbu ze Skyrimu ♥I want to kill everypony in the world

22. března 2012 v 14:28 | Lara |  Videa
Tohle je boží vidko se super písničkou :D Original song mám taky ráda,ale v pony verzi je to prostě mazné. xD

Skvostná duha - Kapitola 1 (Část 4)

18. března 2012 v 16:00 | Lara |  Příběhy
Když se ráno Applejack probudila,uviděla Fluttershy u lavice s obsluhou jak zajišťovala,že všechno je v pořádku a vedle ní seděly Twilight a Rarity.Rarity vypadala,že moc nespala.
V kopýtkách držela bílý dárkový balíček.
"Udělala jsi to tak rychle?" zeptala se Applejack poté,co zívla.Rarity také dlouze zívla,než jí odpověděla.
"Ano,vskutku.Zabralo to skoro celou noc,ale chtěla jsem to mít hotové,než Rainbow pustí z nemocnice.
Fluttershy se vrátila od recepce.
"Ještě jednou ji zkontrolují a pak bude moct jít.Jen doufám,že může chodit.Hlavně s těmi zadními kopyty.."
"Určitě bude v pořádku." ujistila ji AJ.
O půl hodiny později přišla sestra a za ní Rainbow Dash.I když bylo zjevné,že jí chůze ještě dělá malé problémy,věnovala svým přátelům malý úsměv.
"Slečno Dash,stále si myslím,že by jsi si měla vzít ten invalidní vozík.Alespoň na pár dní." řekla sestra.
"Všechno je v pořádku,nevidíte?" odpověděla Rainbow,dávajíc si záležet na jejím dalším kroku.
"Rainbow,možná má pravdu.Možná by vozík-" Twilight začala,ale byla přerušena pegasem.
"Když odsud můžu odejít po svých,žádný vozík nepotřebuju.Nechci,aby mě celý Ponyville viděl v invalidním vozíku.Ty obvazy už tak stačí.."
"Nuže,Rainbow,mám pro tebe přesně to pravé!" Rarity řekla,nabízejíc pegasovi bílý balíček.
Rainbow si přátelsky povzdechla.
"Rarity,jestli jsi mi udělala další třpytivý,plesový oblek,který musím-" Rainbow začala protestovat,ale když Rarity otevřela balíček,Rainbow se zastavila uprostřed věty.
V krabičce byla úhledně složená,modrá mikina s žlutým bleskem na zádech a hrudi.Rainbow okamžitě poznala vzor Wonderboltských uniforem.
Na oblečku byly položeny stříbrné ochranné brýle.
"Twilight a Princezna Celestie mi pomohly domluvit schůzku se Spitfire. Vysvětlila jsem situaci a ona se rozhodla,že z tebe udělá ctěného člena Wonderbolts!"
Rainbow si skousla spodní ret,jak se jí oči zalévaly slzami.
Dash nevěděla,co říct.Podívala se na Rarity,než jí po tvářích stekly slzy štěstí.Rarity podala balíček Twilight a přátelsky Dash obejmula.
"Nemusíš nic říkat,zlato.Byla jsem moc šťastná,že jsem to mohla udělat a stejně tak Spitfire."
Když pustila Rainbow,Rarity vytáhla obleček z krabičky a s pomocí Applejack ho opatrně Dash přetáhly přes hlavu a oblékly ji. Při tom si dávaly pozor,aby jí nezpůsobily žádnou bolest na jejích obvázaných místech.Když byla oblečená,obvazy na zádech a hrudi nebyly vůbec vidět.Jen obvazy na jejích zadních kopytech byly vidět.Pak Applejack vzala ochranné brýle,také jí je přetáhla přes hlavu a nechala jí je viset na krku.
"Perfektní.Teď,jestli se na tebe bude někdo dívat,bude to proto,jak skvěle vypadáš!"
Sestra měla stále něco na práci,takže se otočila k Rainbow a dala jí instrukce na další dny.
"Tak,slečno Dash,musíš se sem během dvou dnů vrátit ať ti můžeme vyměnit obvazy.A nenamáhej si zadní kopyta.Hodně pij a odpočívej."
Rainbow konečně uznala za vhodné,že sestra má pravdu a kývla.Ale všechny její kamarádky věděly,že nevydrží dlouho sedět.A když teď nemůže létat,co bude dělat?
"A kde budeš bydlet,Rainbow?" zeptala se Twilight,když vyšly z nemocnice a přivítal je sluneční svit.Bylo to první sluneční světlo,které Rainbow viděla za poslední čtyři dny.
"No,dnes v noci budu v Ponyvillské ubytovně.A potom..to opravdu nevím."
"Applejack nám řekla o její nabídce a všechny to cítíme stejně.Můžeš zůstat s kýmkoliv z nás,Rainbow.Není hlavní s kým budeš,ale podle nás teď pro tebe není dobré,abys byla sama." řekla Rarity.
"Díky holky,ale teď potřebuju nějaký čas jen pro sebe,ať příjdu na to,co budu dělat."
Každá z jejích kamarádek tiše nesouhlasila,ale bylo to její rozhodnutí.Nebudou ji nutit.Čtyři poníci zamířili s Rainbow do Ponyvillské ubytovny a zjistili,že Rainbow dostane pokoj na noc zcela zdarma.Novinky už se začaly šířit po Ponyville a skoro každý teď věděl,že Rainbow se jako jediná vrátila po měsících plných mizení poníků.
Pak se spolu rozloučily,obejmuly se a všechny Rainbow připoměly,že jejich dveře jsou vždycky otevřené.Venku před ubytovnou,než každá půjde k sobě domů,si ještě chvilku povídaly o Dashiném stavu.
"Není pro ni dobré být sama." protestovala Applejack.
"To všichni víme,AJ,ale nemůžeme ji nutit aby zůstala s námi.Stále je ještě otřesená z toho,co se jí stalo." odpověděla Twilight.
"Nebojte se,však ona to zvládne.Doufám.." řekla nepřesvědčivě Fluttershy.

Ponyvillská ubytovna
Ta noc..

Rainbow si položila hlavu na její kopýtka,když se dívala z okna a opírala se o parapet.Pokoj byl prostý.Nebylo zde moc nábytku.Stůl,noční stolek,postel a koupelna se sprchou.Celý den nic nedělala.Stále byla mentálně i psychicky vyčerpaná a nevěděla,co si teď počne.Cítila se,jako by byla v jiném těle.Uvězněná v těle zemního poníka.Dívala se,jak slunce pomalu zapadá za horizont.Otočila se od okna a zamířila k posteli.Měla by se zkusit trochu vyspat.

Fluttershy,Twilight,Rarity i Applejack nemohly spát.Než Applejack vešla do svého pokoje,stála před dveřmi farmy a pozorovala slunce zapadající za kopce.
"Jen odpočívej,Rainbow.Jsme tu pro tebe."

Ponyvillská knihovna
23:30

Spike nemohl spát,protože ho stále vyrušovaly zvuky kopyt dopadajících na podlahu.Twilight přecházela po své ložnici sem a tam.
"Twilight,už si konečně lehni." řekl naštvaně,zakrytý svou dečkou.
"Nemůžu spát,Spiku.Dělám si starosti o Rainbow."
"Jsem si jistý,že by za námi přišla,kdyby něco potřebovala." zamumlal dráček a snažil se zase usnout.
"Tím si nejsem jistá.Víš,jak tvrdohlavá může být.Dokonce i když se jí stalo něco takového.."
Po patnácti minutách přecházení kolem její postele sem a tam se Twilight rozhodla,že si přečte knihu a Spike mohl konečně spát.

Ponyvillská ubytovna

"Ne!Áááá!"
Rainbow se ve své posteli prudce zvedla a zběsile se rozhlížela kolem,uvědomujíc si kde je.Nemotorně chtěla rozsvítit lampičku na svém nočním stolku,ale příliš spěchala a lampu shodila.Seděla tedy ve tmě a počkala,až si její oči přivykly.Měsiční svit přeci jen trochu osvicoval pokoj.Dash si znovu lehla,zachumlala se pod duchnu a otřásla se.
Cítila se tu ještě hůř než v nemocnici.Myslela si,že když bude venku sama tak to bude lepší,ale bylo to horší.Noci teď pro ni byly bez spánku;tady nemohla dostat žádné prášky na spaní od sestry.Noční můry ji stále pronásledovaly a ona se vždy probudila zpocená.
Když si její oči zvykly na tmu,začala brečet.Cítila se tak osamělá a byla jí zima.Pak si něco uvědomila.
Co tu vlastně dělala?Všechny její kamarádky jí nabídly střechu nad hlavou a také jí řekly,že není dobrý nápad být teď sama.
Odhodila duchnu na kraj postele a vstala,přešla k oknu a zadívala se na měsíc.
Rozhodla se,opatrně si oblékla svou novou mikinu a vyšla z pokoje.

Jablečná farma

Applejack probudilo Winonino štěkání.Když se uklidnila,uvědomila si,že Winona štěká kvůli bouchání na dveře.Sešla dolů do vstupní haly a Winona se konečně uklidnila,když viděla její paničku.AJ otevřela dveře a uviděla Rainbow Dash s uslzenýma očima.Vypadala,že měla těžkou noc.
Nějakou chvíli nikdo nic neřekl,dokud Rainbow neprolomila ticho.
"Vezmu ten pokoj,jestli je stále k mání." řekla tiše s malým úsměvem.
Applejack ignorovala to,že Rainbow šla asi dvě míle z ubytovny k farmě s jejímy obvázanými zadními kopyty.Nechtěla hned mít nějaké připomínky a místo toho se na ni usmála a uvítala ji uvnitř.

Let do vesmíru točený z raketoplánu

18. března 2012 v 15:52 | Lara |  Videa
Pro změnu takové poutavější video. :) Dokoukejte až do konce,stojí to za to. Heh,můj celoživotní cíl je podívat se do vesmíru..a po tomhle videu se mi tam chce ještě víc :D

OVA VIII - Alucardův Level 0

14. března 2012 v 8:49 | Lara |  Videa
Muhahaá,už zase vás otravuju s videem z Hellsingu.Tentokrát je to Alucardův epický Level 0 x3 (sílu má rozdělenou do levelů a level 0 je nejsilnější). A..má vůbec cenu,abych psala,že je v tom videu krev? xD Ale jen málo ;)Většina jí je totiž v tý scénce,jak před spuštěním videa vidíte..xD

Robot Unicorn Attack

11. března 2012 v 21:11 | Lara |  Deník
Robot Unicorn Attack je populární onlinovka,kde hrajete za robotického jednorožce,který běží Světem snů a po cestě rozbíjí ocelové hvězdy.
No,ano,je to originální xD Ale zároveň je to také skvělá hra,kterou teď hraju skoro pořád (když například nepařím Skyrim xD). Podle mě by většinu z vás měla zabavit taky,ze začátku je to sice trochu těžké,ale pak už to jde líp. xD
Hra má velmi lehké ovládání,ovládá se pouze dvěma písmenky.
Z - skok
X - Duhový útok
Máte tři přání (životy),což znamená tři kola.Na začátku každého kola běžíte pomalu a ocelové hvězdy se objevují jen někde,postupem se ale rychlost a obtížnost zvyšuje.
Hru naleznete zde

Mimochodem,pro milovníky poníků je tu i verze s Rainbow Dash se stejným ovládáním xD

The Dragonborn comes.

11. března 2012 v 16:21 | Lara |  Videa
Áno,už je to tak.Jsem závislá na Skyrimu ♥ Prostě boží hra <3 Hraju za Khajiita,samozřejmě! :D A teď k videu - jde o "Live Action Trailer" pro Skyrim x3 Prostě supiiiiš ♥

Vexille - Easy Action

6. března 2012 v 17:27 | Lara |  Videa

Vexille je prostě božíííí!Miluju tenhle anime filmík..animace je skvělá,hudba boží (ta co je v tomhle videu je přímo z filmu) ,akční scény taky božíííí x333333

Skvostná duha - Kapitola 1 (Část 3)

4. března 2012 v 11:10 | Lara |  Příběhy
Ponyville
Příští ráno

Fluttershy tiše vešla do Rainbowiného mračného domu nad Ponyville.Vzala její zlatý diadém z Grand Galloping Gala i s lesklou dřevěnou bedýnkou,v níž byl uložen.Vložila jej do své brašny,stejně jako její složené šaty,v nichž byla na plese a několik Wonderbolts plakátů.
Rainbow ji poprosila,aby odnesla pár jejích věci a pak řekla stěhovákům Cloudsdale,ať její dům začlení zpátky mezi ostatní.
Nemohla si pomoct,ale stále měla pocit,jako kdyby se takto Rainbow vzdávala.Létání bylo její vášeň,její život.A Pinkie jí to vše sebrala z neznámého důvodu.
Naposledy se rozhlédla po jejím domě a vyšla z hlavních dveří.Než odlétla,zastavila se a vytáhla jednu věc ze své brašny.Prázdnou skleněnou nádobu.Sundala víko,přešla k duhové fontáně a umístila nádobu pod proud barevné tekutiny,dokud nebyla plná.Pak sklenici zavřela a letěla zpátky do Ponyville.

Canterlot
O hodinu později

"Celkem mě překvapuje,že jsi opravdu dokázala vyjednat soukromou schůzku,Twilight."
"Být princezninou žačkou má své výhody.Ale proč vlastně chceš schůzku s Celestií?"
"Ach,nechci zkazit žádná překvapení."
Dvě jednorožky vešli do Princezniného zámku a poté do její komnaty,kde čekala na konci malého schodiště s červeným kobercem. Přiblížily se a uklonily se.
"Twilight,Rarity; je skvělé vás zase vidět.Jen si přeji,aby to bylo za lepších okolností.Vy a vaši přátelé máte mé plné sympatie,hlavně Rainbow Dash.Vypadá to,že jsme našli důvod všech mizení v Ponyville za posledních několik měsíců.Moji nejlepší vyšetřovatelé na tom pracují."
"Ve skutečnosti,Rainbow je důvod,proč tu jsme.Rarity by vás ráda o něco poprosila."
Rarity postoupila kupředu.
"Vaše výsosti,nevím,kolik toho o tom co se jí stalo víte,ale její život už nikdy nebude jako dřív.Ráda bych jí udělala šaty,které by schovaly její..zranění a také,abych ji povzbudila.Ale potřebuji povolení na použití vzoru a také malou pomoc.Myslím tím,jestli by jste mi nepomohla setkat se s někým."
"Uvidím,co budu moct udělat,Rarity.S kým se potřebuješ setkat?"

Ponyvillská nemocnice,Jednotka intenzivní péče

Big Macintosh přišel do hlavního sálu hned po svítání s piknikovým košíkem a dal jej unavené Applejack.
"Dík Macu.Vím,že tohle jí příjde k chuti víc než jídlo,co tu mají."
"Eeeyup.Doufám,že se odtud brzy dostane.Nechci,aby se na farmě objevily nějaké komplikace se sklizní."
"Nech to být,brácho.Jestli to nebude tak hrozné jako minulou sezónu,Rainbow je teď to hlavní."
Sourozenci se rozdělili a AJ zamířila do pokoje Rainbow Dash.
Pegas s duhovou hřívou vypadal napůl deprimovaně a napůl šťastně,že je naživu.
"Applejack,nemusíš tohle dělat." řekla Rainbow,nechtěla být přítěží.
"Klídek.Co je lepšího,než čerstvá farmářská snídaně?" odpověděla AJ mezitím co otevřela piknikový košík. Vytáhla talířek s jablečným dortíkem se skořicí a jedno velké,červené jablko.
"Spala jsi dobře?" zeptala se AJ,když pozorovala Rainbow.
"No,vlastně ne." řekla Dash,poté co si ukousla kus dortíku.
"Bojím se,AJ.Co..co teď budu dělat?"
"Cokoliv.Cokoliv budeš chtít,cukrouši.Vím,že to není nejlehčí,ale zkus se na to dívat z lepší stránky.Nový začátek.Prostě jen nemysli na to,že jsi žila jako pegas.Doufám,že si to nebereš špatně.Vím,že je to pro tebe těžké."
Rainbow neodpověděla,pouze pokračovala ve své snídani.
"Mimochodem,Rainbow.Kde budeš žít až se odtud dostaneš?" zeptala se AJ.
Rainbow pokrčila rameny,když spolkla poslední kousek dortu.
"Já..nepřemýšlela jsem o tom.Doufám,že někde v Ponyville je ubytovna,kde bych mohla zůstat."
"Jen chci,abys věděla,že mé dveře jsou vždycky otevřené.Vždycky,Rainbow.Byla bych ráda,kdyby jsi byla můj host.Nemyslím si,že je pro tebe dobré,abys byla teď sama.Vždycky je u mě pro tebe volný pokoj.Jen chci,abys na to myslela,dobře?"
Rainbow kývla.
"Díky,AJ.Budu."

Carouselský butik
O šest hodin později

Twilight pozorovala Rarity,jak vložila kus látky do svého šicího stroje,připravujíc ho na Rainbowin oblek.
"Překvapuje mě,že Princezna to vše zařídila tak rychle.Byla bych nadšená,kdybych to mohla dokončit v den,kdy Rainbow pustí z nemocnice.Nechci,aby se každý poník díval na její obvazy.Bude potřebovat klid a odpočinek a ne to,aby myslela na to,co si o ní Ponyville myslí."
"I když je asi ten nejvíc uvolněný poník v Ponyville,nevím,jak rychlá bude její léčba.Kdo ví,co všechno se jí stalo tam dole.."
"A to je proč doufám,že jí tohle pomůže vrátit do ní jejího obvyklého ducha.Tak bude její léčba snad snažší."
"Nevím,proč by neměla,Rarity.Určitě ten oblek bude milovat!"

Ponyvillská nemocnice,Jednotka intenzivní péče
O dvě hodiny později

Applejack doufala,že Rainbow pustí z nemocnice co nejdřív,protože vypadala unuděně,deprimovaně a otráveně z věčného pípání monitoru sledujícího její srdce.Také doufala,že přátelská tvář jí nějak pomůže,když se u ní objevila Fluttershy.
"Ahoj Rainbow.Vzala jsem věci,které jsi chtěla.Nechala jsem je zatím v mém domě,dokud nebudeš vědět,kam půjdeš."
"Díky Fluttershy.Moc to pro mě znamená."
"Hej,kam zmizely Twilight a Rarity?" zeptala se Applejack.
"Dnes ráno šly do Canterlotu.Od té doby jsem je neviděla."
Sestřička přišla,aby se podívala,jak to s Dash vypadá.
"Stav srdce se pomalu zlepšuje,krevní tlak je normální.Vypadá to,že bys mohla odejít někdy zítra ráno.Budu zpátky za několik hodin,kdyby jste něco potřebovali,řekněte."
Dash položila hlavu zpátky na polštář a povzdechla si.
"Chci vědět,co se stalo s Pinkie.Co způsobilo,že tohle dělala.."
"Doufám,že nějaký důvod najdou," začala Fluttershy. "To,že by tohle dělala bezdůvodně tolika poníkům,je hrozivé."
"Zajímalo by mě..." Rainbow začala.Vypadala zamyšleně.
"Co,Dash?" zeptala se AJ.
"Pamatujete,když jsme jí připravily párty jako překvapení před několika měsíci?"
"Jo."
"Když jsem pro ni šla,něco..nebylo v pořádku.Dala všechny ty neživé věci kolem stolu a mluvila s nimi a dělala jejich hlasy jako by byly živé.Bylo to..divné.Ještě nikdy jsem ji neviděla se tak chovat."
"Alespoň je to pryč.I když se možná nedozvíme pravdu,už nikdy žádnému poníkovi neublíží." řekla Fluttershy.
"Muselo s ní být něco špatně.Chovala se jako její šťastné a bezstarostné já,když mi dělala..ty věci." dodala Rainbow,ale pak se otřásla.Nechtěla na to myslet.
Když přišel večer,Applejack a Fluttershy byly vyzvány personálem,aby se vrátily do čekárny a nechaly Rainbow Dash spát.
Ale když odcházely z pokoje,Applejack nemohla dost ten deprimovaný pohled Rainbow z její hlavy.

Děkuji za návštěvu ! Přijdeš ještě ? :D