Jiné informace naleznete v menu.
Pokud potřebujete nějakou pomoc a máte otázky pište sem !


Ráda vám hlásnu nebo zvýším návštěvnost.

Reklamy mi ale pište pouze sem !!

Jinak váš komentář smažu.

Červenec 2012

PLESNIVKY!

25. července 2012 v 18:33 | Lara |  Videa
Jezzy vytvořila krásné video o nás - o plesnivkách. Nebo-li já,Lvíček,Sarafína,Jezzy a Nala. Je to prostě úžasné.. :DDDD


Pár My Little Fortress videí

11. července 2012 v 20:13 | Lara |  Videa
Já tenhle crossover fakt zbožňuju xD


V tomhle krátkém videu Scout zachrání Fluttershy :D


Heavy a Scout navštíví Ponyville,pro Scouta,který poníky nemá rád,to ale nedopadne dobře. xD


Přátelství není na bojišti tolerováno..a když to zjistí Administrátor,rozhodne se s tím něco udělat. :D

Pomsta poražených - 8.část

9. července 2012 v 0:43 | Lara |  Příběhy
Kiara běžela v čele lovecké družiny a doufala,že Kovu je v pořádku.Její dcera Isha jí byla v patách a tvářila se vyděšeně.Z řevu,který právě slyšely,čišilo zoufalství. Lvice už byly skoro u Lví Skály,když Kiara hlasitě vyjekla a prudce se zastavila. Pod Lví Skálou leželo zhroucené tělo s tmavou srstí.
"Ne," šeptla Kiara a znovu se rozběhla kupředu. "Ne,ne,ne,NE!" křičela,když se blížila k jejímu nehybnému partnerovi.
Kovu měl tělo celé poškrábané a pohmožděné.Ležel na zádech a na tváři měl stále nepatrný úsměv,který se mu na ní objevil,když před smrtí myslel na Kiaru. A měl otevřené oči. Kiaře z očí vytryskly slzy a hlasitě vzlykala. Zhroutila se vedle mrtvého Kovua,hlavu měla zabořenou mezi tlapkami a hlasitě oplakávala svého milovaného. Lvice jen smutně přihlížely , Isha mlčky seděla na tvrdé zemi se skloněnou hlavou a po tvářích jí tekly slzy. Kiara konečně zvedla hlavu,když uslyšela někoho volat její jméno. Byl to Kopa,její bratr.
"Kiaro!Kiaro," Kopa k ní přiběhl a otřel svou hlavu o tu její. "Už pro něj nic udělat nemůžeme.Notak Kiaro," zašeptal a pohlédl na ni s upřímným,smutným výrazem.
Kiara se stále ještě třásla,ze zarudlých očí jí tekly slzy,ale postavila se.Kopa ji podpíral a dával pozor,aby neupadla. Kiara ale ještě nechtěla odejít. Dívala se na Kovuovo tělo a po zmáčených tvářích jí stále ještě tekly slzy.
(c) Capricornfox (Na originálním obrázku Kiara nebrečí,slzu jsem přikreslila já.Vím,že vypadá divně. xD)
Natáhla tlapku a zavřela Kovuovy oči. Pak se hluboce nadechla a přitiskla se ke Kopovi. Kopa se na ni sklíčeně podíval. Vyčítal si,že Kovua nemohl ochránit. Jak ale zemřel..? Jako odpověď na jeho nevyřčenou otázku se k lvicím přiřítil Mabaya. V dálce se už také objevily siluety Vitaniny lovecké skupiny. Mabaya přiběhl ke Kiaře a nasadil zkroušený výraz.
"Ach,Kiaro.Je mi to tak líto.Nedokázal jsem Kovua ochránit," špitl a sklonil hlavu.
Kiara nebyla schopná mluvit,tak jen kývla. Kopa se ale zadíval na Mabayovy zkrvavené drápy. "Před čím?" zeptal se.
Mabaya k němu vzhlédl. "Před hyenami.Ti prašiví psi se dostali až sem,využili toho,že lvice byly na lovu.Napadla nás skupina hyen,nemohl jsem Kovuovi pomoct,protože po mně útočily také.Pak ho shodily ze Lví Skály.Je mi to moc líto," řekl s celkem přesvědčujícím výrazem.
Kopa zavrčel. "Nesnáším ty slintající potvory," procedil skrz zaťaté zuby.
Mabaya se ohlédl na Vitani,která právě dorazila spolu s dalšími lvicemi.
"Co se stalo?" chtěla vědět. Pak spatřila Kovuovo tělo a škubla sebou. Na tváři se jí objevil vyděšený výraz. "To hyeny.Napadly Mabayu a Kovua," sdělil jí Kopa,který historce svého syna uvěřil.
Vitani byla velmi potěšena,ale nedávala to najevo.Místo toho nasadila smutnou masku,sklonila se ke Kovuovi a olízla mu tvář.Kiara měla nepřítomný pohled a její zakalené oči hleděly kamsi do dálky.Najednou vstala,vyskákala na vrchol Lví skály a hlasitě zařvala.Všichni pochopili,že Kiara svolává obyvatele Lví říše a připojili se k jejímu řevu.Během chvíle byla pod Lví skálou shromážděna zvířata africké fauny. Kiara na ně odhodlaně pohlédla.
"Dnešek je pro Lví říši velmi smutným dnem,neboť zemřel náš král,Kovu.Byl zabit v nerovném boji s hyenami," pronesla a chvíli poslouchala zděšené a naštvané reakce zvířat.Pak pokračovala, "Lví říše potřebuje nového krále.Někoho silného,chytrého a moudrého.Někoho,kdo nás povede v boji proti hyenám,které musí zaplatit za smrt našeho milovaného Kovua," na chvíli se odmlčela,zavřela oči a zhluboka se nadechla. "Vzdávám se trůnu.Novým králem Lví říše je Mabaya,mladý lev,který prokázal,že je vhodným nástupcem na trůn," řekla Kiara,oficiálně se vzdávajíc královského postavení. Otočila se na Mabayu a nepatrně se usmála.Mabaya kývl a popošel dopředu.Kiara mu uvolnila místo a zařadila se dozadu mezi Kopu a Vitani.Mabaya pohlédl na zvířata,která nedočkavě čekala na zahájení Mabayovi vlády.Mladý lev se zhluboka nadechl a pak z plných plic zařval.Vitani už to nedokázala dál skrývat a nasadila radostný výraz plný uspokojení.Mabayův řev byl dlouhý a hlasitý,takže ho všichni obyvatelé Lví říše slyšely.Každý teď věděl,že Lví říše má nového krále.
(c) Capricornfox (obrázek jsem ořezala já)

My little Fortress - This Spy Aria

9. července 2012 v 0:32 | Lara |  Videa

Tohle video je zatraceně úžasný. :D

Rainbowstep c:

8. července 2012 v 15:22 | Lara |  Videa

Awesome song od Skrillexe s klipem z poníků = epické video. :D

Děkuji za návštěvu ! Přijdeš ještě ? :D