Jiné informace naleznete v menu.
Pokud potřebujete nějakou pomoc a máte otázky pište sem !


Ráda vám hlásnu nebo zvýším návštěvnost.

Reklamy mi ale pište pouze sem !!

Jinak váš komentář smažu.

Srpen 2013

Setkání šesti elementů

3. srpna 2013 v 7:56 | Lara |  Deník
Právě se nacházím v Mikulově. Ne, není to bezpečné. A ano, je to smrtící. Avšak ne pro mne. Ani pro další elementy. Jsme elementy plesnivosti. Na jednom místě. U Snow. Nebezpečně blízko jedna druhé. Ohrožujeme bezpečnost všech. I Afričanů. A máme buben. A psa. A taky pizzu. Ne, tu už ne. Mimochodem, elementy plesnivosti jsou:
Lara - Element Epičnosti
Bibi - Element Mocnosti
Smirkú - Element Úžasnosti
Scara - Element Nenažranosti
Snow - Element Gayovství
Jezzy - Element Uchylnosti
a
Sheena
Sheena není element, to je věrný pes elementu uchylnosti. Ale mohla by se nazývat Element Hlasitého Dechu, to by sedělo. Noc totiž byla divoká. Sheeně bylo teplo, jelikož buzna. Cože? Ano. A dýchala velmi nahlas. Plesnivky se vinily navzájem. Možná že Scara má problémy s dechem, ale tohle ... tohle nedá. To ne.
Jestli vás zajímá, co se tu děje, tak ... Ne, nechcete to vědět. No. Nejdříve jsme si ničili ruce. Bylo to nádherné. Následoval epický quest. Výprava do nebezpečné divočiny Mikulova. Směr Lidl. A věřte nebo ne, dorazily jsme tam. Včas. Bylo stále otevřeno. Koupily jsme samé důležité věci k přežití. Jako je třeba šlehačka, Monster, vafle, Cola, nebo třeba cockporn. Omyl. Popcorn.
A co se bude dít dnes? Nikdo neví. A nikdo nikdy ani vědět nebude. MUHAHAHA.
V případě, že toto nepřežiji vzkažte někdo mé matce: "Ahoj." Děkuji.
S pozdravem a přáním hezkého dne, Jezzy.

Děkuji za návštěvu ! Přijdeš ještě ? :D